A kispadra szorult Gulácsi Péter "elgondolkodik a jövőjéről" az RB Leipzignél - írja a német Kicker.
A mértékadó és az átigazolási ügyekben rendre megbízható információkkal rendelkező Kicker értesülései szerint a 33 éves magyar kapus, Gulácsi Péter szeretné ezt a szezont befejezni a Lipcsénél, majd "újragondolná a helyzetét" a klubnál.
A háttérben a válogatott hálóőr megváltozott státusza áll: a korábbi csapatkapitány, Gulácsi súlyos sérülését követően és felépülése óta is az egy évvel fiatalabb német posztriválisa, Janis Blaswich mögé szorult a kapus-hierarchiában, aki a magyar légiós távollétében igen meggyőző teljesítményt nyújtott, és még a német válogatott keretébe is bekerült.
Gulácsit 2025-ig köti szerződés a Lipcséhez, de ezek szerint nem biztos, hogy ki is tölti azt.
Olvastad már?
Hatalmas esély előtt: Újra BL-meccsen fog játszani a magyar válogatott játékos
A Manchester City ellen még nem, a Young Boys ellen viszont már újra pályára léphet a BL-ben Gulácsi Péter.
Elolvasom
Átigazolások
FTC / Újpest
Az Újpest nem akart licitálni Kovacevicért
Az Újpest is érdeklődött a horvát Franko Kovacevic iránt a téli átigazolási időszakban, azonban anyagi szempontból nem tudta/akarta felvenni a versenyt az FTC-vel. (nogomania.com)
Topolya
Bontottak Sóssal
A Topolya bejelentette, hogy felbontották Sós Bence szerződését. Amint azt megírtuk, az ősszel a KBSC-ben szerepelt játékos hétvégén az NB II-es Tiszakécskében lépett pályára edzőmeccsen.
FTC
Corbu érkezik
A csakfoci.hu információi szerint Corbu Marius a Ferencvároshoz igazol, a klub akár 24 órán belül bejelentheti az érkezését, így a magyar “kontingens” tovább bővül az FTC-nél.