Fotó: MTI/Kovács Tamás

"Ki tudja? Talán leigazolnak!" - Ádám Martint hollywoodi sztártulajdonosok klubjával boronálták össze

Ádám Martin továbbra is szívesen igazolna Angliába, de úgy érzi, mivel Magyarországon és a Távol-Keleten jól ismerik, ezért onnan fog ajánlatot kapni.
Nyikes Zoltán 2024. december 17., kedd 8:41
Fotó: MTI/Kovács Tamás
Ádám Martin továbbra is szívesen igazolna Angliába, de úgy érzi, mivel Magyarországon és a Távol-Keleten jól ismerik, ezért onnan fog ajánlatot kapni.
Szerző: Nyikes Zoltán 2024. december 17., kedd 8:41
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Ádám Martint választották az "Év kultikus hősének" a FourFourTwo-nál, ennek apropójaként adott interjút a külföldi magazinnak a magyar csatár, akire a nyári Európa-bajnokságon szinte az egész kontinens felfigyelt és mémmé vált az interneten.

– Nem szeretek a figyelem középpontjában lenni, de úgy tűnik, nagyon népszerű lettem. Volt egy magas, nagy szakállú fickó, akiről sokan először tudták meg, hogy létezik. Ilyenkor tudni kell, hogyan kezelje ezt az ember, de én egy laza srác vagyok, úgyhogy ez nem volt probléma. Néhányan gúnyolódnak a külsőmön, de én így nézek ki.

A cikk felelevenítette, hogy Ádám két és fél évvel ezelőtt majdnem a Luton Townhoz igazolt, de EU-s országból származó labdarúgóként nem volt elég pontja ahhoz a foglalkoztatási szabályoknak megfelelően, hogy munkát kaphasson az Egyesült Királyságban.

Így akkor a dél-koreai Ulsanhoz, majd a mostani Eb után a görög Aszterasz Tripoliszhoz szerződött, onnan viszont már novemberben közös megegyezéssel távozott.

– Néhányan azt hitték, hogy egyedül fogok meccseket nyerni a nyári felhajtás miatt, de a teljesítményem messze volt ettől – a helyi sajtóban pedig azonnal lehordtak. Pozitív lendületre vártam, tudom magamról, mennyi munkát fektetek bele abba, hogy megpróbáljam megfordítani a dolgokat. Úgy döntöttem végül, hogy visszatérek Magyarországra, ahelyett, hogy minden hétvégén a kispadon üljek Görögországban.

Ádám azóta keresi a következő állomáshelyét, Anglia pedig továbbra is álma, még akár a harmadosztály is, így az FFT bedobta számára Ryan Reynolds és Rob McElhenney hollywoodi sztártulajdonosok klubját, a League One-ban szereplő Wrexhamet, amely a feljutásért küzd.

– Azt hiszem, az angol futball megfelelne nekem - ha jönne egy ajánlat, nem gondolkodnék kétszer, azonnal mennék. Ki tudja? Talán leigazol a Wrexham! A tréfát félretéve, Magyarországon és a Távol-Keleten jól ismernek, szóval valószínűleg onnan kapok majd ajánlatokat. 2025-ben mindenkinek bizonyítani akarok, de elsősorban saját magamnak – zárta a magyar válogatott támadó.

Már most pörögnek a csapatok az átigazolási piacon. Folyamatosan frissülő rovatunkban ezúttal is mindig mindent megtalálsz - csak kattints ide és böngészd a híreket egy nap többször is. 

Olvastad már?
Vidi: Ismét eladhatja legnagyobb értékét a klub - ez a három forgatókönyv valósulhat meg
Leginkább három játékos esetében lehet esély arra, hogy a pénzügyi egyensúly fenntartása érdekében eladásból jusson bevételhez a Vidi.
Elolvasom

 

Átigazolások
ZTE
Szendrei komoly kérői
A Legia Varsó és a Ferencváros is érdeklődik a ZTE 26 éves középpályása, Szendrei Norbert iránt. (pilkanozna.pl)
DVSC
Afrikai tehetség érkezik?
A guineai Sainte Marie Academy egyik nagy tehetsége, a védekező középpályás N'fanly Camara nagyon közel áll ahhoz, hogy a DVSC játékosa legyen. (Africafoot)
Újpest
Simek Péter
Úgy tudjuk, Simek Péter Újpesten vállalhat munkát.
Tovább az összes átigazoláshoz