Két súlyos bírói hibát is elismertek a szlovákok a botrányos Slovan-DAC rangadó után - videó

Miután a szlovák élvonalban szereplő DAC hivatalos panaszt tett a múlt vasárnapi, Slovan Bratislava elleni rangadót követően, Erik Gemzicky játékvezető mérkőzést befolyásoló ítéletei miatt, Marián Ruzbacky, a szlovák szövetség játékvezető bizottságának elnöke elismerte, hogy valóban hibázott a bíró.
Csakfoci.hu 2023. december 24., vasárnap 11:45
Miután a szlovák élvonalban szereplő DAC hivatalos panaszt tett a múlt vasárnapi, Slovan Bratislava elleni rangadót követően, Erik Gemzicky játékvezető mérkőzést befolyásoló ítéletei miatt, Marián Ruzbacky, a szlovák szövetség játékvezető bizottságának elnöke elismerte, hogy valóban hibázott a bíró.
Szerző: Csakfoci.hu 2023. december 24., vasárnap 11:45
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A mérkőzés után a csallóközi klub négy esetre, illetve játékvezetői tévedésre is felhívta a figyelmet, hivatalos panaszt is benyújtva a történtek miatt. Az ominózus bírói döntések közül kettő esetében is helyt adott a panasznak a bizottság - hívta fel  a figyelmet a szlovák köztelevízióban elhangzottakra a parameter.sk.

Így Marko Tolićnak, a Slovan játékosának járt volna a piros lap, amikor a 76. percben Milan Dimun arcába könyökölt, illetve  a 87. percben büntetőt kellett volna ítélnie Erik Gemzicky játékvezetőnek az Ammar Ramadannal szemben elkövetett szabálytalanság miatt - ehelyett a DAC támadójának adott sárga lapot - ismerte el Marián Ruzbacky, a szlovák szövetség játékvezető bizottságának elnöke.  Hogy a súlyos hibák következménye mi lesz a bíró számára, az nem derült ki.

Mivel a Slovan a 61. perctől 2-1-re vezetett (és végül ennyire is nyert), mindkét momentum jelentősen befolyásolta a mérkőzés végkimenetelét.

Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
Légiósok
Tóth edzője is megszólalt
A Blackburn Rovers vezetőedzője, Tony Mowbray szerint a klub egyetlen ajánlatot sem kapott Tóth Balázsért.
Légiósok
Cáfolat Balogh ügyében
Selcuk Inan, a török Kocaleispor vezetőedzője is beszélt Balogh Botond ügyéről.
Tovább az összes átigazoláshoz