Két korábbi NB I-es játékos is gólt lőtt a kiütéssel végződött ciprusi bajnokin - videó

Az APOEL Nicosia 5-0-ra nyert a Omonia Aradippou otthonában a ciprusi bajnokság 9. fordulójában.
Csakfoci.hu 2024. október 20., vasárnap 10:54
Az APOEL Nicosia 5-0-ra nyert a Omonia Aradippou otthonában a ciprusi bajnokság 9. fordulójában.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. október 20., vasárnap 10:54

Az APOEL együttesében csereként pályára lépett Corbu Marius, valamint Stefan Drazic is, mindketten a 72. percben álltak be. A Mezőkövesdtől igazolt támadó 11-esből talált be a 85. percben, míg a Puskás Akadémia korábbi támadó középpályása az utolsó percben egy kiugratás után 12 méterről gurított a jobb sarokba.

Corbunak ez volt az idénybeli második gólja az APOEL színeiben, míg Drazic először volt eredményes. Az APOEL jelenleg harmadik a ciprusi élvonalban.

Nézd meg a gólokat:

Átigazolások
Videoton FC Fehérvár
Több távozó is lehet
A Csakfoci információi szerint máris megkezdődött a keret átalakítása az NB II-ben szereplő Videoton FC Fehérvárnál, így több játékos távozhat a csapattól.
Szpartak Moszkva
Stankovic-Csercseszov csere?
Az orosz Sport-Express információi szerint Sztanyiszlav Csercseszov is jelölt lehet Dejan Stankovic utódjának a Szpartak Moszkvánál.
Videoton
Újra Pető az edző
Hivatalossá vált, amit a Csakfoci előre jelzett: újra Pető Tamás irányíthatja a fehérvári csapatot.
Tovább az összes átigazoláshoz