Fotó: paksifc.hu
Nagy Gergelyt megint Görögországba vinnék el.
A görög lamiara.gr cikke szerint a helyi élvonalban szereplő PAS Lamia gárdája a Paks hálóőrével, Nagy Gergellyel erősítene a nyáron, legalábbis ő az egyike a két kapuskiszemeltnek.
A korábban az AEL Larisza csapatában (2020 januárja és 2021 júliusa között) már szereplő, azaz a görög focit jól ismerő Nagy kapcsán annyit írnak "komplikációként", hogy a 29 éves portásnak élő szerződése van a jövő nyárig Pakson - de nem kizárt, hogy megint Görögországba költözik a játékos.
Olvastad már?
57-szeres magyar válogatottat igazolt az MTK - egy játékost is adtak az eddigi klubjának
Kádár Tamással erősített az MTK Budapest, Mezei Szabolcs cserébe Paksra került.
Elolvasom
Átigazolások
Lendván folytatja
Gonzalo Escudero
A ZTE hivatalos oldalán jelentette be, hogy távozott a második csapat vezetőedzői posztjáról Gonzalo Escudero.
Visszatérhet Felvidékre
Geri Gergely
Szlovák sajtóértesülések szerint Geri Gergely a Spartak Trnava szakmai stábjához csatlakozhat.
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.