Fotó: paksifc.hu
Nagy Gergelyt megint Görögországba vinnék el.
A görög lamiara.gr cikke szerint a helyi élvonalban szereplő PAS Lamia gárdája a Paks hálóőrével, Nagy Gergellyel erősítene a nyáron, legalábbis ő az egyike a két kapuskiszemeltnek.
A korábban az AEL Larisza csapatában (2020 januárja és 2021 júliusa között) már szereplő, azaz a görög focit jól ismerő Nagy kapcsán annyit írnak "komplikációként", hogy a 29 éves portásnak élő szerződése van a jövő nyárig Pakson - de nem kizárt, hogy megint Görögországba költözik a játékos.
Olvastad már?
57-szeres magyar válogatottat igazolt az MTK - egy játékost is adtak az eddigi klubjának
Kádár Tamással erősített az MTK Budapest, Mezei Szabolcs cserébe Paksra került.
Elolvasom
Átigazolások
Visszavonulás
Márkus Attila
Bejelentette visszavonulását Márkus Attila, a Nyíregyháza, a Mezőkövesd és a Békéscsaba korábbi futballistája.
Légiósok
Szabó Levente
Görögországból, Lengyelországból és az NB I-ből is érdeklődnek a német másodosztályban szereplő Eintracht Braunschweig 26 éves magyar csatára, Szabó Levente iránt. (nso.hu)
Arad
Tordai érkezett
Új kapus leigazolását jelentette be csütörtök délután az UTA: Tordai Árpád egy évre szóló, adott esetben meghosszabbítható megállapodást kötött az élvonalbeli aradi futballcsapattal.