Photo by Andrew Powell/Liverpool FC via Getty Images
Most már nemcsak Détári Lajos, Dzsudzsák Balázs és Szoboszlai Dominik, de Kerkez Milos is két transzferrel van ott a TOP10-es listán.
Végre hivatalossá vált, hogy Kerkez Milos a Bournemoutht elhagyva a Liverpoolba szerződött. A Vörösök közel 47 millió eurót adtak érte. Ennek apropóján - a Transfermarkt vonatkozó adatait felhasználva - összegyűjtöttük a legdrágább, magyar játékosokat érintő transzfereket.
Olvastad már?
Ott az újabb szenzáció: Kerkez is a Liverpoolé!
A Liverpool a hírek szerint 40 millió fontért szerezte meg a Bournemouth balhátvédjét, Kerkez Milost.
Elolvasom
Átigazolások
Fradi
Keane újabb kérője?
Angliában azt a forgatókönyvet vázolták fel, hogy ha Frank Lampard a Bournemouth kedvéért elhagyja a Coventryt, akkor minden szempontból Robbie Keane lenne az ideális utód a PL-be feljutó klubnak.
Diósgyőr
Vignjevicet menesztették
A Diósgyőr szombaton késő este jelentette be, hogy menesztette Nebojsa Vignjevic vezetőedzőt.
Nyíregyháza
Bódog távozhat?
A Nyíregyháza Spartacus vezetőedzője, Bódog Tamás az M4 Sport kamerái előtt elmondta, tárgyalt a tulajdonossal, de nem sikerült megállapodniuk a folytatásról.