Fotó: Kecskeméti TE

Kecskeméti óvás: Sportszerűtlen húzás vagy jogos lépés? Kerek perec megmondták a Csakfoci-olvasók

A Csakfoci-olvasók több mint fele úgy véli, hogy nem volt fair a KTE húzása.
Budai László 2025. április 2., szerda 19:31
Fotó: Kecskeméti TE
A Csakfoci-olvasók több mint fele úgy véli, hogy nem volt fair a KTE húzása.
Szerző: Budai László 2025. április 2., szerda 19:31

Az elmúlt napokban alaposan felkavarta az állóvizet a KTE azzal, hogy megóvta csapata DVSC elleni meccsét, azt állítva, hogy a Lokinál jogosulatlanul lépett pályára Vajda Botond, aki a bajnokság folytatása előtt meghívást kapott az U21-es magyar válogatottba, ahonnan aztán menet közben sérülésre hivatkozva visszatért klubjához. A Debrecen szinte azonnal reagált a vádakra, majd kicsivel később a DVSC vezetője, Makray Balázs azt állította, szerinte NB I-en belüli súgók segítették a KTE óvását. Az ügy hátterének, és annak, hogy kinek lehet igaza, honlapunk is utánajárt ebben a cikkében.

A Csakfoci olvasói véleményére is kíváncsi volt, mit gondolnak a kecskemétiek óvásáról. A többség (57%) úgy véli, hogy ez nem volt fair húzás a KTE-től, amelynek inkább a pályán kellene megpróbálnia bent maradnia, míg 43 százalék úgy látta, hogy ha valaki a szabály ellen vét, akkor azt szóvá kell tenni. 

Azt, hogy tényleg történt-e szabályszegés majd az MLSZ dönti el. Úgy tudjuk, az üggyel az MLSZ Fegyelmi Bizottsága és Versenybizottsága foglalkozhat ezekben a napokban, és várhatóan hamarosan döntés születhet a kérdésben.

Olvastad már?
Ezen dőlhet el a Kecskemét óvása: "Menj haza, fiam!"
Honlapunk utánajárt, a Kecskemétnek vagy a DVSC-nek van-e igaza az óvásügyben.
Elolvasom
Átigazolások
ZTE
Peraza végleg a ZTE-é
A játékos Costa Rica-i klubja, a San Carlos jelentette be, hogy történelmi üzletet kötött a ZTE-vel, amely végleg megvette az eddig kölcsönben szereplő Joseth Perazát.
RB Leipzig
Orbán és Gulácsi is távozhat
Német lapértesülések szerint Willi Orbán és Gulácsi Péter is elhagyhatja az RB Leipziget.
Visszatért Norvégiába
Bogdán Hunor
Hivatalossá vált, hogy Bogdán Hunor a norvég IF Fløya színeiben folytatja pályafutását.
Tovább az összes átigazoláshoz