Fotó: facebook.com/SzombathelyiHaladas

Kaviccsal dobálták a bírókat a Haladás-szurkolók, egy játékost és egy edzőt is 6-6 meccsre eltiltott az MLSZ - itt a fegyelmi

A balhéval végződő megyei rangadó után a Kaposvár és a Siófok is pénzbüntetést kapott.
Nyikes Zoltán 2024. november 21., csütörtök 13:59
Fotó: facebook.com/SzombathelyiHaladas
A balhéval végződő megyei rangadó után a Kaposvár és a Siófok is pénzbüntetést kapott.
Szerző: Nyikes Zoltán 2024. november 21., csütörtök 13:59

A válogatott szünet miatt nem rendeztek NB I-es és NB II-es fordulót az előző hétvégén, az alsóbb osztályokban viszont nem volt megállás, ebből adódóan a Magyar Labdarúgó Szövetség Fegyelmi Bizottsága a csütörtöki ülésén is főként a harmadosztályú találkozókkal foglalkozott.

A Csepel SC erőnléti edzőjét, Lieszkovszky Zalánt a mérkőzéssel kapcsolatos sportszakemberi tevékenységtől 6 soron következő férfi felnőtt nagypályás bajnoki mérkőzésre tiltották el, csakúgy, mint a Martfűi LSE játékosát, Győri Róbertet - sőt, utóbbi együttesből még Pintér Viktort is eltiltották 4 találkozóra - írja az mlsz.hu.

A FEB vizsgálta a Kaposvár-Siófok megyei rangadót is, ahol már a mérkőzés alatt is folyamatos volt az üzengetés és a feszültség a két tábor között, majd a lefújást követően tettlegességig és koponyacsonttörésig is fajultak a dolgok és rendőrségi ügy lett a balhéból. A FEB mindkét klubot pénzbüntetés megfizetésére kötelezte a rend megzavarásával kapcsolatos szurkolói cselekmények miatt.

A Haladásnak is fizetnie kell a szurkolói miatt, akik kaviccsal dobálták meg az asszisztenseket a határozat szerint.

Olvastad már?
Mit tehet Rossi és az MLSZ a Kerkez-ügyben?
Utánanéztünk, mit ír elő a FIFA, ha egy játékos sérültet jelent a válogatottba történő meghívását követően.
Elolvasom
Átigazolások
Külföldre mehet a tehetség
Farkas Timót kérői
Portugál (Sporting, Benfica), német (RB Leipzig), olasz, osztrák és holland csapat is kérője lehet a Mészöly Focisuli 15 éves, U-válogatott tehetségének, Farkas Timótnak. (NSO)
Légiósok
Pécsi a kiszemelt
A spanyol AS szerint a Sevilla nyáron kölcsönvenné a Liverpool 21 éves magyar kapusát, Pécsi Ármint. Ehhez a csapat bennmaradására is szükség van.
Sigma Olomouc
Orji légiósnak állt
A cseh Sigma Olomouchoz igazolt az ETO UNI FC korosztályos válogatott támadója, Orji Dávid.
Tovább az összes átigazoláshoz