Fotó: RTL
Ismét képernyőre kerül az Újpest sportkoordinátora, nem is akármilyen szerepben.
Ismét feltűnik majd az RTL képernyőjén az Újpest sportkoordinátora, Kabát Péter. Az ex-csatár a Nyerő páros című műsor Barátok közt különkiadásában lesz látható december 9-től, hétfőtől egészen péntekig (az RTL+ Premiumon már december 6-tól).
A közelgő adásokhoz a csatorna korábbi népszerű szappanoperájának a főcímét is újraforgatták Kabáttal és a műsort vezető Sebestyén Balázzsal, amiben a lila-fehérek sportvezetője több korábbi szereplő, például Magdi anyus bőrébe is belebújt.
Íme, a felújított főcím
A bejegyzés megtekintése az Instagramon
Az eredeti
Átigazolások
Loki
Ojediran az MLS-ben
A Colorado Rapids megszerezte a francia élvonalbeli Lens 22 éves középpályását, a Loki korábbi játékosát, Hamzat Ojedirant, akinek játékjogáért az amerikai klub 3,5 millió dollárt fizetett.
Újpest
Edzőtábor
Az Újpest Mezőkövesden edzőtáborozik: a kerethez csatlakozott Lirim Kastrati, valamint a kölcsönből visszarendelt Babós Levente és Mucsányi Miron, míg Iuri Medeiros nem utazott el a csapattal.
Légiósok
Zsóri távozóban
Megkezdte téli felkészülését a román élvonalbeli UTA Arad, de Zsóri Dániel nem utazott el a csapattal a Békéscsaba elleni edzőmeccsre, mivel a klub a továbbiakban nem számol vele - írta a sportarad.ro.