Itt a bejelentés: Se védettségi, se maszk - újra mehet bárki a magyar focimeccsekre is

Március 7-től, azaz jövő hétfőtől eltörlik, illetve felfüggesztik a járványügyi korlátozásokat itthon.
Dudás Gábor 2022. március 3., csütörtök 12:36
Március 7-től, azaz jövő hétfőtől eltörlik, illetve felfüggesztik a járványügyi korlátozásokat itthon.
Szerző: Dudás Gábor 2022. március 3., csütörtök 12:36
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A csütörtöki kormányinfón Gulyás Gergely miniszterelnökséget vezető miniszter jelentette be, hogy mivel a koronavírus-járvány ötödik hulláma lecsengőben van, ezért - több nyugat-európai országhoz hasonlóan - kivezetik a járványügyi korlátozásokat.

Így jövő hétfőtől (március 7-től) megszűnik a maszkviselési kötelezettség és kivezetik, illetve felfüggesztik a védettségi igazolvány használatára vonatkozó szabályokat is.

Mindez azt jelenti, hogy például a jövő heti magyarországi labdarúgó-mérkőzéseken sem lesz már kötelező a maszkviselés és a védettségi igazolvány sem.

Olvastad már?
Fradi: Külföldön végleg összeugrasztották az ukrán játékost az orosz edzővel - háttér
A lengyel és az ukrán médiádban elterjedt az a pletyka, hogy Zubkov addig nem játszik a Fradiban, amíg Csercseszov az edző. A csakfoci.hu ezzel szemben úgy értesült, hogy nincs ellentét a felek között és az ukrán játékos már újra a csapattal edz.
Elolvasom
Átigazolások
BVSC
Duplán igazolhatnak
Két ajkai alapemberrel erősíthet a BVSC, Kovács Nikolasz érkezése már biztosnak tűnik, míg Sejben Viktor is közel áll a zuglóiakhoz.
ZTE
A DVSC-ből igazoltak
A ZTE bejelentette a 19 éves Rácz István érkezését Debrecenből. A fiatal belső védő 3+1 éves szerződést kötött a zalaiakkal.
Fradi
Az edzőtábori keret
Nagy Barnabás, Cebrail Makreckis és Júlio Romao sem utazott el a zöld-fehérekkel az ausztriai edzőtáborba.
Tovább az összes átigazoláshoz