"Irány az Eb!": Óriási a hangulat az utolsó, Montenegró elleni selejtezőnkön - fotó

Megadták a módját az ünneplésnek a magyar szurkolók a már zajló, Montengró elleni Európa-bajnoki selejtezőn is. 
Csakfoci.hu 2023. november 19., vasárnap 15:09
Megadták a módját az ünneplésnek a magyar szurkolók a már zajló, Montengró elleni Európa-bajnoki selejtezőn is. 
Szerző: Csakfoci.hu 2023. november 19., vasárnap 15:09

Amellett, hogy "természetesen" telt ház van a Puskás Arénában, a hangulat is óriási, amihez a magyar tábor egy "Irány az Eb!" élőképpel is hozzájárult, ami beborította a kapu mögötti szektort. De a kezdősípszó óta tombol és énekel a már Európa-bajnoki hangulatban és formában lévő szurkolótáborunk.

Mint ismeretes, utolsó csoportmérkőzését játssza vasárnap délután az Eb-re már kijutott magyar válogatott, amely számára még így is maradt tét, hiszen a csoportelsőség még nincs zsebben, míg Montenegró továbbra is versenyben a második helyért.

Marco Rossi kezdőcsapata pedig így néz ki - kattints!

Olvastad már?
Magyar-montenegrói: Az első helyre és az első győzelemre várva a mumus ellen - sokat érhet a csoportelsőség
Utolsó csoportmérkőzését játssza vasárnap délután az Eb-re már kijutott magyar válogatott, amely számára még így is maradt tét, hiszen a csoportelsőség még nincs zsebben, míg Montenegró továbbra is versenyben a második helyért. Az összecsapást te is élőben követheted majd az M4 Sporton, a találkozót pedig még izgalmasabbá teheted egy kis sportfogadással, amihez lejjebb tippeket is adunk.
Elolvasom
Átigazolások
Videoton
Murka is marad
A Vidi alapembere, Murka Benedek is meghosszabbította szerződését a klubbal.
Bartosz Grzelak
Lengyel lehetőség
"Évek óta kapcsolatban állok lengyel klubokkal. Eddig nem lett belőle semmi. A gyökereim miatt az az álmom, hogy egyszer Lengyelországban dolgozzak" - mondta Bartosz Grzelak a TVP Sportsnak.
Újpest
Fehér Csaba az UP élén
A klub korábbi bajnok labdarúgója, Fehér Csaba veheti át az utánpótlás irányítását a lila-fehéreknél.
Tovább az összes átigazoláshoz