Fotó: MTI/Illyés Tibor

Ír-magyar: Megvan, melyik három játékost hagyja ki Rossi a keretből - újabb topligás kimaradó is lesz

Kiderült, melyik 23 játékossal vág neki az Írország elleni vb-selejtezőnek a szövetségi kapitány.
Nyikes Zoltán 2025. szeptember 6., szombat 12:04
Fotó: MTI/Illyés Tibor
Kiderült, melyik 23 játékossal vág neki az Írország elleni vb-selejtezőnek a szövetségi kapitány.
Szerző: Nyikes Zoltán 2025. szeptember 6., szombat 12:04

Marco Rossi a múlt héten bő keretet hirdetett meg az Írország és a Portugália elleni vb-selejtezőkre, azóta a 27 fős névsorból már kiesett Schäfer András is, aki izomsérülés miatt nem áll a szövetségi kapitány rendelkezésére a szombati és a keddi találkozón.

A mai mérkőzés előtt pedig az Európai Labdarúgó Szövetség hivatalos oldaláról kiderült, hogy ki kap helyet Rossi 23 fős meccskeretében, és ki lesz a 3 kimaradó. Ez alapján nem fog pályára lépni Írországban Dárdai Bence (Wolfsburg), Csongvai Áron (AIK Stockholm) és Molnár Rajmund (Pogon Szczecin) sem - szúrta ki az m4sport.hu.

A magyar labdarúgó-válogatott szombaton bő egy év után találkozik ismét az ír együttessel, amely az első ellenfele lesz a 2026-os világbajnokság selejtezősorozatában. A két csapat egymás elleni mérkőzései eddig öt magyar siker mellett hat döntetlent és három ír győzelmet hoztak.

Olvastad már?
NB I: Aggódnak az ETO-szurkolók, az egyik legfontosabb láncszem távozása a téma - így áll az ügy
Felmerült, hogy Daniel Stefulj Győrből Dunaszerdahelyre kerülhet, honlapunk azonban másképp értesült.
Elolvasom
Átigazolások
FTC
Kiszemelt
A Markaj News értesülései szerint az FTC érdeklődést mutat a 19 éves Tufail Shinwari iránt. A háromszoros pakisztáni válogatott támadó középpályás jelenleg a Karachi United futballistája.
Légiósok
Yaakobishvili Antal
Elképzelhető, hogy Yaakobishvili Antal a következő szezonban is a Tenerifénél marad, ugyanakkor az sem kizárt, hogy a Girona visszarendeli, és értékesíti őt a spanyol első- vagy másodosztályba. (NSO)
DVSC/MLSZ
Kemenes Szabolcs érkezik
A Csakfoci értesülései szerint Kemenes Szabolcs távozik az U19-es válogatott éléről és Debrecenben lesz utánpótlás-sportigazgató.
Tovább az összes átigazoláshoz