Fotó: kisvardafc.hu
Ijesztő jelenetnek lehettek szemtanúi a szurkolók a Gyirmót-Kisvárda NB II-es bajnokin.
A gyirmóti mérkőzés első negyedórájának végén a vendégek csapatkapitánya, Jasmin Mesanovic és a hazaiak belső védője, Hudák Dávid összefejelt egymással. Az egészségügyi stábok, majd a mentők is nagy erőkkel érkeztek a pályára, mindkét játékos ellátásra szorult, és egyikük sem tudta folytatni a játékot, le kellett őket cserélni - számolt be a kisvardafc.hu.
Hudák kötést kapott a fejére és ketten kísérték le a pályáról, Mesanovicnak a homlokán pedig jókora duzzanat keletkezett, őt is le kellett kísérni, majd a mentőautóba szállt, amely a győri kórházba szállította. Ha nem is a csapattal, de a légiós később Kisvárdára utazott, ahol további vizsgálatok várnak rá.
A jelenet és a meccs összefoglalója:
Átigazolások
Külföldre mehet a tehetség
Farkas Timót kérői
Portugál (Sporting, Benfica), német (RB Leipzig), olasz, osztrák és holland csapat is kérője lehet a Mészöly Focisuli 15 éves, U-válogatott tehetségének, Farkas Timótnak. (NSO)
Légiósok
Pécsi a kiszemelt
A spanyol AS szerint a Sevilla nyáron kölcsönvenné a Liverpool 21 éves magyar kapusát, Pécsi Ármint. Ehhez a csapat bennmaradására is szükség van.
Sigma Olomouc
Orji légiósnak állt
A cseh Sigma Olomouchoz igazolt az ETO UNI FC korosztályos válogatott támadója, Orji Dávid.