Fotó: kecskemetite.hu

Így ünnepelték a Kecskemét játékosai a válogatott meghívókat - videó

Nem csoda a nagy öröm, a Kecskemét adja ugyanis a legtöbb (három) játékost a válogatottba.
Budai László 2023. augusztus 29., kedd 16:43
Fotó: kecskemetite.hu
Nem csoda a nagy öröm, a Kecskemét adja ugyanis a legtöbb (három) játékost a válogatottba.
Szerző: Budai László 2023. augusztus 29., kedd 16:43
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Három Kecskemét-játékost is meghívott Marco Rossi a magyar válogatott keretébe, ezzel a KTE adja a legtöbb labdarúgót a nemzeti csapatba. Érthetően nagy volt a boldogság a lila-fehéreknél, amikor a televízióban élőben közvetített sajtótájékoztató során az érintettek - Szalai Gábor, Szuhodovszki Soma és Horváth Krisztofer - megtudták, hogy csatlakozhatnak a válogatotthoz.

Videón az emlékezetes pillanat

Olvastad már?
Nemrég még Rossi sem ismerte a válogatott egyik újoncát: "Az igazat megvallva, ő igazi meglepetés volt"
A szövetségi kapitány az új fiúk mellett Gulácsi Péter, Szoboszlai Dominik és Mocsi Attila helyzetére is külön kitért.
Elolvasom
Átigazolások
Haladás
Hosszabbítás
Simon Ádámmal hosszabbított a Haladás. A klub vezetőedzője további 3 évre írt alá a zöld-fehéreknél.
Ex-Fradi
Blazic hazaigazolt
Miha Blazic a szlovén élvonalbeli NK Maribor játékosa lett.
Szeged
Jobbvédőt igazoltak
Dragan Cubra Szegeden folytatja pályafutását. A szerb és magyar állampolgársággal is rendelkező jobboldali szélsővédő korábban a Ferencváros NB III-as csapatában 63 alkalommal lépett pályára.
Tovább az összes átigazoláshoz