Fotó: kecskemetite.hu
Nem csoda a nagy öröm, a Kecskemét adja ugyanis a legtöbb (három) játékost a válogatottba.
Három Kecskemét-játékost is meghívott Marco Rossi a magyar válogatott keretébe, ezzel a KTE adja a legtöbb labdarúgót a nemzeti csapatba. Érthetően nagy volt a boldogság a lila-fehéreknél, amikor a televízióban élőben közvetített sajtótájékoztató során az érintettek - Szalai Gábor, Szuhodovszki Soma és Horváth Krisztofer - megtudták, hogy csatlakozhatnak a válogatotthoz.
Videón az emlékezetes pillanat
Olvastad már?
Nemrég még Rossi sem ismerte a válogatott egyik újoncát: "Az igazat megvallva, ő igazi meglepetés volt"
A szövetségi kapitány az új fiúk mellett Gulácsi Péter, Szoboszlai Dominik és Mocsi Attila helyzetére is külön kitért.
Elolvasom
Átigazolások
Újpest
Ajánlat Matkóért?
Szlovén sajtóhírek szerint Aljosa Matko korábbi csapata, a Celje hivatalos kölcsönajánlatot küldött az Újpestnek a támadóért.
ETO
Navas helyzete
Keylor Navast (Pumas) az ETO mellett az Inter Miami, San Diego FC (MLS) kettős, valamint a brazil Santos is hívja. Mindhárom klub nagyságrendileg több fizetést tud kínálni. (Nación Fútbol)
ETO/Csíkszereda
Fiatal varázsló jöhet
A Csíkszereda 19 éves középpályásának, Bödő Efraimnak a szerződtetéséről folytat előrehaladott tárgyalásokat a győri klub.