Fotó: kecskemetite.hu
Nem csoda a nagy öröm, a Kecskemét adja ugyanis a legtöbb (három) játékost a válogatottba.
Három Kecskemét-játékost is meghívott Marco Rossi a magyar válogatott keretébe, ezzel a KTE adja a legtöbb labdarúgót a nemzeti csapatba. Érthetően nagy volt a boldogság a lila-fehéreknél, amikor a televízióban élőben közvetített sajtótájékoztató során az érintettek - Szalai Gábor, Szuhodovszki Soma és Horváth Krisztofer - megtudták, hogy csatlakozhatnak a válogatotthoz.
Videón az emlékezetes pillanat
Olvastad már?
Nemrég még Rossi sem ismerte a válogatott egyik újoncát: "Az igazat megvallva, ő igazi meglepetés volt"
A szövetségi kapitány az új fiúk mellett Gulácsi Péter, Szoboszlai Dominik és Mocsi Attila helyzetére is külön kitért.
Elolvasom
Átigazolások
Csíkszereda
Magyar Zsolt érkezett
Magyar Zsolt a következő idényt kölcsönben a román élvonalbeli Csíkszeredán tölti. A 24 éves labdarúgó idén januárban igazolt vissza a Puskás Akadémiához.
Ajka
Hosszabbítás
Szerződést hosszabbítottak támadójukkal, Mohos Barnabással. aki 2027-ig írt alá.
Vasas/Mezőkövesd
Kooperáció
A Vasas kooperációs megállapodást kötött a Merkantil Bank Ligában szereplő Mezőkövesd Zsóry FC csapatával.