Fotó: kecskemetite.hu
Nem csoda a nagy öröm, a Kecskemét adja ugyanis a legtöbb (három) játékost a válogatottba.
Három Kecskemét-játékost is meghívott Marco Rossi a magyar válogatott keretébe, ezzel a KTE adja a legtöbb labdarúgót a nemzeti csapatba. Érthetően nagy volt a boldogság a lila-fehéreknél, amikor a televízióban élőben közvetített sajtótájékoztató során az érintettek - Szalai Gábor, Szuhodovszki Soma és Horváth Krisztofer - megtudták, hogy csatlakozhatnak a válogatotthoz.
Videón az emlékezetes pillanat
Olvastad már?
Nemrég még Rossi sem ismerte a válogatott egyik újoncát: "Az igazat megvallva, ő igazi meglepetés volt"
A szövetségi kapitány az új fiúk mellett Gulácsi Péter, Szoboszlai Dominik és Mocsi Attila helyzetére is külön kitért.
Elolvasom
Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
DVSC
2 kapus érkezett
A DVSC szerződtette Tuska Bálintot és Póser Dánielt.
Ex-Loki
Youga csapatot keres
Amos Youga a francia UNFP FC táborában készül. A korábbi DVSC-középpályás egyike az olyan szerződés nélküli profinak, akik edzőmeccseken bizonyíthatnak a megfigyelőknek, hogy klubot találjanak.