Fotó: MTI/Illyés Tibor

Így még biztosan nem láttad: Szoboszlai egy magyar sorozatban fog feltűnni - videó

A Marsra magyar! című sorozat vasárnapi epizódjában a Liverpool sztárja is szerepet kap.
Nyikes Zoltán 2024. június 20., csütörtök 18:38
Fotó: MTI/Illyés Tibor
A Marsra magyar! című sorozat vasárnapi epizódjában a Liverpool sztárja is szerepet kap.
Szerző: Nyikes Zoltán 2024. június 20., csütörtök 18:38
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Szoboszlai Dominik, a magyar labdarúgó-válogatott csapatkapitánya egy teljesen új szerepben fog feltűnni a képernyőn, a vasárnap esti, Skócia elleni Eb-mérkőzés előtt 17:25-kor láthatják őt a nézők az RTL-en futó Marsra magyar! című dokukomédiában - írja az Index.

A sorozat készítőinek beszámolója alapján „Dominik egy vicces félreértés következtében tűnik fel a Marsra magyar! című sorozat legújabb epizódjában, és bár ez az első sorozatszerepe, a karizmája és jelenléte tökéletesen illik a sorozat világába. A futballsztár részvétele különleges élménnyel gazdagítja az epizódot” - olvasható a portálon.

A hazai gyártású, kifejezetten az online térbe készült, előfizetés nélkül elérhető sorozat, tavaly debütált az Indexen, az alkotás második évada aztán az RTL-re költözött.

Olvastad már?
Az Újpest távozó alapemberére a Honvéd csaphat le
A Csakfoci információi szerint jó esély van rá, hogy a lila-fehéreket hét év után elhagyó Branko Pauljevic Kispesten folytassa karrierjét.
Elolvasom
Átigazolások
Légiósok
Szoboszlai aláírt
A Liverpool bejelentette, hogy 2031-ig meghosszabbították Szoboszlai Dominik szerződését.
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
ETO
Tóth Rajmund
Sajtóhírek szerint az ETO csak a nemzetközi kupaszereplés végén engedné el Tóth Rajmundot Németországba.
Tovább az összes átigazoláshoz