Horváth Ferenc nyártól ismét Magyarországon él majd, vagyis akár munkát is vállalhat egy csapatnál, de van más terve is.
– Nagyon sokan hívtak, hogy nem kellek… Nem mondanám azt, hogy sorban állnak a klubok, nem reklámozom magam. Nem vagyok benne a körforgásban, ha hazajövök, akkor majd megemlítem, hogy szívesen dolgoznék. Vannak más terveim is, jó lenne támadókkal foglalkozni egyéni képzés keretében. Abban is gondolkodom, hogy ilyen irányba megyek el, de a lényeg, hogy a labda pattogjon valahol – nyilatkozta az m4sport.hu-nak Horváth.
Olvastad már?
Horváth Ferenc megdöbbentő vallomása: "Kevés választott el attól, hogy bűnöző legyek" - a Vidi a felesége, a Fradi a szeretője
Horváth Ferencet pályafutása korábbi állomáshelyei közül saját bevallása szerint "a Honvéd küldte a padlóra a legjobban eddig".
Elolvasom
Átigazolások
Vidi / Puskás Akadémia
Szerződésbontás
A Videoton FC Fehérvár pénteken bejelentette, hogy a klub közös megegyezéssel felbontotta a 23 éves felcsúti középpályás, Ominger Gergő kölcsönszerződését.
Újpest
12 játékos jövője függőben
"Nem egyszerű a történet, 12 játékosnak lejár a szerződése..." - Dárdai Pál sportigazgató egy interjúban beszélt az újpesti keret "stabilitásáról".
Légiósok
Vált a magyar válogatott védő
Sajtóértesülések szerint az angol Plymouth Argyle elfogadta a szerb élvonalbeli Vojvodina ajánlatát Szűcs Kornélért.