Fotó: honvedfc.hu

Honvéd: Két és fél év után távozott az edző

A Honvéd első és második csapatánál is dolgozott a szakember.
Csakfoci.hu 2023. június 25., vasárnap 13:04
Fotó: honvedfc.hu
A Honvéd első és második csapatánál is dolgozott a szakember.
Szerző: Csakfoci.hu 2023. június 25., vasárnap 13:04

Közös megegyezéssel bontott szerződést a Honvéd Szamosi Tamással, így a szakember közel két és fél év munka után távozik a klubtól.

A 48 esztendős edző 2021 februárjában Horváth Ferenccel együtt érkezett Kispestre, ahol először pályaedzőként, aztán egyéni képzésért felelős edzőként, majd 2022 nyarától a második csapat szakvezetőjeként tevékenykedett - írja a honvedfc.hu.

A második csapatot egy szezonon keresztül irányította, az együttes az NB III Közép csoportjának ötödik helyén végzett az előző idényben.

Átigazolások
Csíkszereda
Eppel jövője
A Csíkszeredában remek szezont futó Eppel Márton szerint a folytatás azon is múlik, hogy megőrzik-e élvonalbeli tagságukat, de jól érzi magát, és szívesen maradna a csapatnál.
Szpari
Bódog marad az edző
A Nyíregyháza Spartacus megegyezett Bódog Tamással, így a felek közösen folytatják a jövőben is.
Fradi
Új szerződés a tininek
Új szerződést írt alá a zöld-fehérekkel a klub 19 éves középpályása, Bagi Ádám, aki jelenleg az NB II-es Soroksárt erősíti, de célja a Fradi felnőttcsapata.
Tovább az összes átigazoláshoz