Fotó: MTI/Illyés Tibor

Hivatalos: Újabb NB I-es meccsét halasztotta el a Fradi az EKL-továbbjutás után - már az új időpont is megvan

December 6-án rendezik a Kövesd-Fradit.
Nyikes Zoltán 2023. augusztus 18., péntek 9:12
Fotó: MTI/Illyés Tibor
December 6-án rendezik a Kövesd-Fradit.
Szerző: Nyikes Zoltán 2023. augusztus 18., péntek 9:12

Ahogyan az előzetes hírek alapján várható volt, a Magyar Labdarúgó Szövetség hivatalosan is elhalasztotta a Mezőkövesd-Ferencváros bajnoki mérkőzést az NB I 4. fordulójának hétfői játéknapjáról, miután a zöld-fehérek csütörtök este kettős győzelemmel továbbjutottak a máltai Hamrun ellen az Európa Konferencia Liga harmadik selejtezőjéből - közölte az MLSZ Versenybizottsága.

A határozatból az is kiderült, hogy a mérkőzés új kezdési időpontja: 2023. december 6., 20.00 óra.

Mint ismert, hétfőn megírtuk, hogy a Mezőkövesd a hivatalos oldalán jelentette be, hogy a Fradi halasztási kérelemmel fordult a borsodi klub és a Magyar Labdarúgó Szövetség felé EKL-továbbjutás esetére, így a 6-1-es győzelem után már ekkor biztosra vehető volt, hogy egy meccsel kevesebbet játszanak a következő fordulóban.

Máté Csaba vezetőedző csapata jövő hét csütörtökön, a litván Zalgiris otthonában folytatja szereplését a nemzetközi kupaporondon, a párharc győztese pedig az EKL-csoportkörbe jut.

Olvastad már?
Máté Csaba a Fradi-továbbjutás után: "Egy lépésre vagyunk a csoportkörtől, ez ebben az időszakban akár sikerként is értékelhető"
Így értékelte Máté Csaba vezetőedző a Fradi Hamrun Spartans elleni 2-1-es hazai győzelmét.
Elolvasom
Átigazolások
ETO
Profi szerződés
Szarka Bulcsú a törökországi edzőtáborban is jó benyomást tett a győri szakmai stábra is, nemrég pedig profi szerződést kötött az ETO-val.  
ZTE
Végleg aláírt a brazil
A brazil Maxsuell Alegria kivásárlási opcióját is érvényesítette a zalai klub, így végleg az NB I-es csapaté lett a 22 éves szélső.
NB II
Márton visszatért
A csakfoci.hu információi szerint ismét aktívan dolgozik a magyar futballban Márton Gábor.
Tovább az összes átigazoláshoz