Fotó: Gyirmót FC
A Gyirmót 1+1 éves szerződést kötött az ötszörös magyar válogatott csatárral.
A másodosztályú Gyirmót hivatalos honlapján jelentette be, hogy 1+1 éves szerződést kötött Ugrai Rolanddal.
A 31 éves, ötszörös magyar válogatott labdarúgó pályafutása Békéscsabán indult, itthon volt a Szombathelyi Haladás, a Ferencváros, a DVTK, a Budapest Honvéd, valamint a DVSC játékosa is, míg külföldön a görög Atromitost, valamint a török Pendiksport erősítette.
A 2023/2024-es szezont az NB I-ből kiesett Mezőkövesdnél töltötte.
Olvastad már?
Nagy bejelentés Debrecenben: Több évre aláírt a szezon felfedezettje - hivatalos
A Loki 2027-ig szóló szerződést kötött az előző szezon felfedezettjével, Vajda Botonddal.
Elolvasom
Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
Dorog
Vasastól igazoltak
A Dorog saját nevelésű középpályása, Faragó Bálint hét év után visszatért, miután a Vasastól távozik a 22 éves labdarúgó.
DVSC
Petíció indult
A DVSC szurkolói petíciót indítottak annak érdekében, hogy Amos Youga visszatérjen szeretett csapatukhoz.