Fotó: Kicker
Hivatalosan is Debrecenbe szerződött az NK Osijek horvát támadója, Antonio Mance.
Beigazolódtak az előzetes sajtóhírek: a 27 éves horvát támadó, Antonio Mance másfél éves szerződést kötött a Debreceni VSC csapatával - írja a dvsc.hu. A 189 cm magas csatár a horvát Eszék csapatától igazolt a Lokihoz, előző klubjában 55 mérkőzésen 11 gólt szerzett.
Az egykori U20-as válogatott labdarúgó szerződése júniusban járt volna le az eszékieknél, piaci értékét a Tranfermarkt 500 ezer euróra taksálja. Mance még a 2020/2021-es szezonban szerepelt Felcsúton, ahol 26 NB I-es találkozón 7 gól és 2 gólpassz fűződött a nevéhez.
Olvastad már?
Állítják: NB I-es tapasztalattal rendelkező horvát támadót szemelt ki a Loki - sajtóhír
Sajtóhírek szerint az NK Osijek horvát támadója, Antonio Mance Debrecenben folytathatja pályafutását.
Elolvasom
Átigazolások
Légiósok
Gera aláírt
Gera Dániel hivatalosan is aláírta szerződését az iráni Persepolis FC‑nél - néhány részlet is kiderült a klubváltásáról.
FTC / DVSC
Lehet még csavar is Varga ügyében
Lehet, hogy Varga Ádám mégis Debrecenben, és nem az FTC-nél véd majd a tavaszi szezonban - ez az egyik lehetséges megoldás a Lokinál.
Újpest / ETO
Bedőlhet a lilák nagy üzlete
Egyelőre elakadt Nejc Gradisar Újpestre igazolásának ügye, méghozzá amiatt, hogy nem tudják az ETO-ból pótolni a szlovén csatárt.