Fotó: bvsc.hu

Hivatalos: Hazatért a 7-szeres magyar válogatott védő - feljutó csapatban folytatja

A zuglói klub bejelentette a 7-szeres magyar válogatott védő szerződtetését.
Budai László 2023. augusztus 2., szerda 9:12
Fotó: bvsc.hu
A zuglói klub bejelentette a 7-szeres magyar válogatott védő szerződtetését.
Szerző: Budai László 2023. augusztus 2., szerda 9:12

A hétszeres magyar válogatott belső védő, Paulo Vinícius a BVSC-ben folytatja pályafutását - jelentette be az NB II-be az előző szezon végén feljutott klub. Így Hidi Patrik és Nikola Mitrovic után újabb komoly tapasztalattal rendelkező játékost igazolt a Haladás ellen a Merkantil Bank Ligában győzelemmel bemutatkozó csapat.

A 7-szeres magyar válogatott Vinícius legutóbb a görög másodosztályba kieső Levadiakosznál játszott, amellyel aztán szerződést bontott, így szabadon igazolhatóként érkezett.

- Tetszett az elképzelés itt a BVSC-nél. A klubnak komoly ambíciói vannak és ilyen helyet kerestem, ahol folytathatom a karrieremet. Úgyhogy nagyon boldog vagyok, hogy itt lehetek és várom már a közös munkát. Tudom, hogy egy nagy múltú klubról van szó, amely nagyon családias. Jó az elhelyezkedése is a fővárosban. Szeretnék minél többet játszani a szezonban és a maximumot nyújtani, amivel segíthetem a csapatot – nyilatkozta a játékos.

Vinícius 2011 és 2020 között a Videotonban játszott, a székesfehérváriakkal kétszer nyert magyar bajnokságot, egyszer Magyar Kupát. Azóta játszott Uruguayban (Nacional), Cipruson az APOEL színeiben, illetve Görögországban.

Átigazolások
Légiósok
Kleinheisler aláírt
Azok után, hogy tavaly nyáron elhagyta az osztrák Grazer AK-t, Kleinheisler Lászlónak újra van csapata - a Csíkszereda jelentette be a megszerzését.
ZTE
Borges és Bakti is távozhat
A ZTE az egyik külföldi kérővel megegyezhetett Diego Borges eladásáról. Míg Bakti Balázs a szlovén másodosztályú Naftában folytathatja. (NSO)
Videoton
Két fiatal kölcsönben
A 17 éves Ekbauer Tamás és a 19 éves Rostás Szilárd is pályára lépett a Siófok elleni edzőmeccsen, mindkét fiatal a Fehérvár FC-től érkezett kölcsönben Veszprémbe. (VEOL)
Tovább az összes átigazoláshoz