Fotó: facebook.com/fkrfs

Hivatalos: EKL-induló csapathoz szerződött a Honvédtól távozó hátvéd

A lett bajnokságban folytatja pályafutását Herdi Prenga.
Póczik Dávid 2023. július 8., szombat 10:49
Fotó: facebook.com/fkrfs
A lett bajnokságban folytatja pályafutását Herdi Prenga.
Szerző: Póczik Dávid 2023. július 8., szombat 10:49
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Hivatalossá vált, hogy az RFS Riga együttesében folytatja pályafutását a Honvédtól távozó Herdi Prenga. Az RFS jelenleg a lett bajnokság 2. helyén áll, emellett pedig az Európa Konferencia Ligában is érdekelt, ott az északmacedón Makedonija GP együttesével találkozik a gárda.

A Kispest még a múlt héten jelentette be, hogy felbontotta Prenga szerződését, aki 2022 júliusában Kisvárdáról érkezett a Honvédhoz. Prenga az elmúlt idényben 30 bajnokin lépett pályára a kispestiek színeiben, 3 gólt és 1 gólpasszt jegyzett a piros-feketéknél. A 2-szeres albán válogatott középhátvéd összesen 67 bajnokin játszott az NB I-ben.

A 28 éves bekk korábban 2019 és 2021 között már játszott Lettországban, akkor a városi rivális Riga FC együttesében.

Olvastad már?
A Magyar Kupa-győztes kapitányával erősítene a Honvéd az NB II-re
A csakfoci.hu információi szerint már zajlanak a tárgyalások a kispestiek és Kálnoki-Kis Dávid között.
Elolvasom
Átigazolások
NB III
Öt év után edzőváltás
Öt sikeres szezon - háromszor dobogó, ebből egyszer bajnoki cím - távozik az NB III-as Putnok vezetőedzője, Szala Ákos.
FTC
Abu Fani eligazol
Megállapodott az FTC és a Crvena zvezda, így Mohammed Abu Fani a szerb bajnoknál folytatja a pályafutását, akik 1,5 millió eurót fizetnek a Fradinak. Abu Fani évi 750 ezer eurót keres majd. (M4/ sport5.co.il)
ETO
Megyeri marad, Somogyi jöhet
A Kisalföld úgy tudja, hogy Megyeri Balázs újabb egy évig az ETO kapusa marad. Illetve a győrieknél folytathatja a Honvéd középpályása, Somogyi Ádám - aki idén tavasszal Fehérváron szerepelt kölcsönben.
Tovább az összes átigazoláshoz