Fotó: facebook.com/fcajkaofficial

Hihetetlen öngól az NB II-ben: 35 méterről lőtt a saját kapujába a védő - videó

A Merkantil Bank Liga 5. fordulójában az Ajka - PMFC (0-2) mérkőzésen egészen szürreális öngól született.
Csakfoci.hu 2023. augusztus 20., vasárnap 11:12
Szerző: Csakfoci.hu 2023. augusztus 20., vasárnap 11:12

A meccs 67. percében Szűcs Kristóf, az Ajka védője megkapta a labdát, majd megtámadta egy pécsi csatár és anélkül, hogy felnézett volna, hátra passzolt, csak éppen nem a kapusának, hanem a jobb sarokba.

Az ajkaiak kapus nem tehetett róla, döbbenten látta, ahogy begurul a labda a hálóba. Az eset után a játékostársak mellett még a bíró is vigasztalta Szűcsöt a szerencsétlen mozdulatot követően.