34 NB I-es mérkőzésen lépett pályára.
Életének 61. évében elhunyt Kiss István, a DVTK saját nevelésű játékosa, aki 1982 és 1989 között szerepelt az első csapatban - írja a dvtk.eu.
Kiss István 1963. november 18-án született Miskolcon, és a diósgyőri utánpótlásban nevelkedett. A kiváló középpályás tehetségére jellemző, hogy meghívót kapott az ifjúsági válogatottba, ahol Détári Lajos volt a posztriválisa. Már 18 évesen bemutatkozott az élvonalban, ahol összesen 34 mérkőzésen lépett pályára.
Azért nem többször, mert a DVTK kiesése után is hűséges maradt nevelőklubjához, és egészen 1989-ig erősítette a csapatot. Visszavonulását megelőzően Szolnokon töltött még el egy rövid időt.
Nyugodjék békében!

Átigazolások
Újpest
Hárman is búcsúztak
Giorgi Beridze, Milan Tucic és Davit Kobouri is elhagyja a lila-fehéreket.
ETO
Schön Szabolcs
Úgy tudjuk, Schön Szabolcs hamarosan végleg az ETO játékosa lehet.
Újpest (?)
Muhamed Tijani
Az Újpest neve is előkerült Csehországban a Loki által csábított csatár kapcsán - ezt kell tudni a hírekről.