Marosi László 85 éves volt.
Hosszan tartó betegség után, 85 éves korában elhunyt Marosi László, a Honvéd korábbi kiváló játékosa. Marosi László 1957-től 1971-ig futballozott Kispesten, pályafutása során kizárólag a Honvédban szerepelt.
Tagja volt az 1964-es Magyar Kupa-győztes csapatnak, 240 mérkőzésen lépett pályára és hátvéd létére, a szabadrúgások nagymestereként 17 gólt szerzett. Marosi Lászlót Kispesten helyezik örök nyugalomra, temetéséről később intézkednek - írja a honvedfc.hu.
Átigazolások
Fradi
16 millió euró Tóthért?
A lalaziosiamonoi.it arról írt szerda délután, hogy a Lazio 16 millió eurót plusz bónuszokat is megadna Tóth Alexért, és a rómaiak közel is járnak a magyar középpályás megszerzéséhez.
Fradi
Itt az első igazolás
Az FTC hivatalosan is bejelentette, hogy szerződtette a svájci FC Zürich argentin belső védőjét, Mariano Gómezt.
Fradi
Bejelentés várható
"Új gazdára talált a 4-es mez! Hamarosan bejelentjük, hogy ki viseli majd!" - írta a Fradi Facebook-oldala.