Fotó: www.facebook.com/vacvlse

Gyász: Autóbalesetben elhunyt a magyar csapat 17 éves játékosa

Gyorsan érkezett a segítség a Vác VLSE U19-es együttesének játékosához, de már nem tudták megmenteni az életét.
Nyikes Zoltán 2020. július 13., hétfő 18:20
Fotó: www.facebook.com/vacvlse
Gyorsan érkezett a segítség a Vác VLSE U19-es együttesének játékosához, de már nem tudták megmenteni az életét.
Szerző: Nyikes Zoltán 2020. július 13., hétfő 18:20

Tragikus kimenetelű közlekedési baleset következtében életét vesztette vasárnap Bálint Gergő, a Vác VLSE utánpótláskorú labdarúgója – számolt be a sajnálatos hírről az MLSZ Pest megyei igazgatósága.

A 17 éves Bálint a váciak saját nevelésű, tehetséges fiatalja volt, aki belső védőként szerepelt a piros-kékeknél. Az elmúlt évadban a Balogh Csaba által irányított U19-es együttesben tíz alkalommal lépett pályára.

A tegnapi, tragikus napon gépjárművével egy fának ütközött, s noha gyorsan érkezett a segítség, az életét sajnos már nem tudták megmenteni.

https://www.facebook.com/vacvlse/photos/a.1489611761262047/2658681427688402/?type=3&theater

Átigazolások
Visszatérhet a korábbi Fradi-tréner
Thomas Doll
Indonéz sajtóhírek szerint a Persija Jakarta visszahozná vezetőedzőnek Thomas Dollt.
Storck visszatér?
Újra kinevezhetik volt klubjánál
Vészhelyzet és edzőváltás a belga Cercle Brugge-nél – Bernd Storck lehet újra a megmentő.
MTK
Németh visszavonul
Az idény végén visszavonul az MTK támadója, Németh Krisztián.
Tovább az összes átigazoláshoz