Gulácsi az Év labdarúgója, Zsórié a legszebb gól, életműdíjat kapott a korábbi kapitány

Az év legjobb sportolóinak gáláján a labdarúgók közül Gulácsi Pétert, Zsóri Dánielt és Jakabfi Zsanettet díjazták, míg dr. Mezey György életműdíjat vehetett át.
Csakfoci Admin 2020. január 16., csütörtök 22:43
Az év legjobb sportolóinak gáláján a labdarúgók közül Gulácsi Pétert, Zsóri Dánielt és Jakabfi Zsanettet díjazták, míg dr. Mezey György életműdíjat vehetett át.
Szerző: Csakfoci Admin 2020. január 16., csütörtök 22:43
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Csütörtök este ünnepélyes keretek között, a Nemzeti Színházban tartották a 62. M4 Sport - Az Év Sportolója gálát, amelyen a sportújságírók szavazatai alapján díjazták az elmúlt év legkiemelkedőbb magyar sportolóit és edzőit, köztük a labdarúgókat is.

Az Év férfi labdarúgója kategóriában az RB Leipzig magyar válogatott kapusa, Gulácsi Péter végzett az élen, megelőzve Szoboszlai Dominiket és Dibusz Dénest.

Az Év gólja a Puskás-díjat is elnyerő Zsóri Dániel-gól lett, amelyet 2019 tavaszán, a DVSC színeiben a Ferencvárosnak lőtt a fiatal támadó.

Az év női labdarúgója a Bundesligában futballozó Jakabfi Zsanett, az MLSZ életműdíját pedig dr. Mezey György, a magyar válogatott korábbi szövetségi kapitánya vehette át.

Átigazolások
DAC
Új sportigazgató
A már eddig is a DAC-nál dolgozó belga Jan-Pieter Martens veszi át a sportigazgatói pozíciót az új szezontól.
Újpest
Tijanit megküldték
Muhamed Tijani Újpestre igazolását követően egy cseh portál nem éppen hízelgő portrét közölt róla, amelyben „renitens” játékosként és "félresikerült" igazolásaként jellemezték.
Maradna klubjánál
Gera Dániel
"Jelenleg úgy érzem, tartozom a szurkolóknak, ezért nem szeretném elhagyni a Persepolist" - mondta Gera Dániel (Bővebben itt!).
Tovább az összes átigazoláshoz