Alighanem az utolsó meccsét játszotta a magyar válogatott bekk klubjában - emlékezetessé tette a búcsút.
Mint arról a csakfoci.hu vasárnap délelőtt beszámolt, nem tölti ki a nyárig szóló szerződését Lang Ádám, az Omonia Nicosia játékosa, és információink szerint jelenleg az ETO és a Debrecen lehet esélyes a magyar válogatott hátvéd hazahozatalára a télen.
Lang vasárnap viszont (még?) kezdő volt ciprusi klubjában, amely 3-0-ra verte a Nea Salamis gárdáját az élvonalban. Légiósunk tevékeny részt vállalt a magabiztos sikerből, hiszen csapata első gólját ő szerezte a 32. percben, egy felívelt, majd egy középre tett labda után kotort közvetlen közelről a hálóba.
Ez volt a 31 éves, egyébként ciprusi bajnok és kupagyőztes futballista 6. és talán utolsó gólja klubjában.
Olvastad már?
Szoboszlai tündökölt a Liverpoolban: A góljával és gólpasszával lépték le a Tottenhamet - videó
Mohamed Salah és Szoboszlai Dominik vezetésével győzött parádés játékkal, 6-3-ra a Liverpool a Tottenham otthonában vasárnap.
Elolvasom
Átigazolások
Légiósok
Szalai Attila
Nem okozott meglepetést a Pogon Szczecin bejelentése: a lengyel élvonalbeli klub végleg megvásárolta Szalai Attilát.
FTC
Romao új klubja
Az orosz élvonalbeli Akhmat Groznij hivatalosan is bejelentette Júlio Romão szerződtetését.
Karcag
4 távozó
Négy távozót is bejelentett a Karcag: Bodor Zoltán, Görög Gergő, Hidi Patrik és Osztrovka Maxim is távozott a másodosztályú klubtól. (karcagsport.hu)