Fotó: MTI/Illyés Tibor

Fradi: Újabb külföldi csapattal hozták szóba az egyik száműzött légióst - így áll az ügy

Svéd sajtóhírek szerint Tokmacot a Djurgarden szemelte ki, honlapunk azonban úgy értesült, hogy a Ferencvárost egyelőre még nem keresték meg ezzel kapcsolatban.
Nyikes Zoltán 2024. március 18., hétfő 12:21
Fotó: MTI/Illyés Tibor
Svéd sajtóhírek szerint Tokmacot a Djurgarden szemelte ki, honlapunk azonban úgy értesült, hogy a Ferencvárost egyelőre még nem keresték meg ezzel kapcsolatban.
Szerző: Nyikes Zoltán 2024. március 18., hétfő 12:21

A TuttoSvenskan információja szerint a svéd élvonalban szereplő Djurgarden komoly kísérletet tesz arra, hogy szerződtesse a Ferencváros 30 éves szélsőjét, Tokmac Chol Nguent. A portál kiemeli, hogy egyelőre még nem történt meg az aláírás, de a 12-szeres bajnokcsapat közel áll ahhoz, hogy megszerezze a norvég játékost az ottani átigazolási időszak lezárulta, azaz március 28. előtt.

A csakfoci.hu információi szerint az FTC-t ezidáig még nem kereste meg a svéd klub.

Mint ismert, január elején a Ferencváros sportigazgatója, Hajnal Tamás arról adott tájékoztatást, hogy Anderson Esiti és Owusu Kwabena mellett Tokmac Nguen játékára sem számítanak a jövőben, és hozzátették, hogy a távozásukról folyamatosan zajlanak az egyeztetések. Nem sokkal később a norvég szélsőt egy török csapattal hozták szóba, de végül nem jött létre az üzlet.

Az egyszeres válogatott labdarúgó 2019 februárjában került az FTC-hez, amelynél összesen 193 tétmérkőzésen lépett pályára, ezeken 47 gólt és 33 asszisztot jegyzett.

Olvastad már?
Vitája volt Dibusszal, fegyelmi vétség miatt kikerült a keretből a nyáron igazolt támadó – reagált a Fradi
Honlapunk úgy tudja, Aleksandar Pesicnek Dibusz Dénes csapatkapitánnyal volt összetűzése, ezért kikerült a keretből. A Fradi hivatalosan is reagált az ügyre.
Elolvasom
Átigazolások
Ferencváros
Naby Keita
Bár korábban úgy tűnt, az FTC alighanem hosszú távon is számol Naby Keitával, két németországi cikk szerint már nem olyan biztos, hogy marad az NB I-ben.
Ferencváros
Robbie Keane
Robbie Keane neve felmerült a Wolverhampton kispadján, de nem igaz, hogy jelentkezett a posztra és nem valószínű a klubváltása - derül ki egy írországi cikkből.
Mezőkövesd
Szerződést hosszabbítottak kapusukkal
Hivatalos honlapján jelentette be az NB II-ben szereplő Mezőkövesd, hogy 2028-ig szerződést hosszabbított Deczki Máté, aki az idei szezonban alapembere Csertői Aurél csapatának.
Tovább az összes átigazoláshoz