Fotó: fradi.hu
A tunéziai válogatott szerdán gól nélküli döntetlent játszott a dél-afrikai csapattal, így búcsúzott az Afrika Kupa csoportküzdelmeit követően.
A kontinensviadal egyetlen Magyarországon futballozó játékosát foglalkoztató együttes két ponttal a négyese utolsó helyén végzett Mali, a Dél-afrikai Köztársaság és Namíbia mögött, azaz kiesett.
Ferencváros középpályása, Mohamed Ali Ben Romdhane az első fordulóban kezdőként egy félidőnyi játéklehetőséget kapott, majd a második körben a 88., ezúttal pedig a 84. percben cserélték be.
A legjobb 16 válogatott szombattól egyenes kieséses rendszerben folytatja a küzdelmet az Elefántcsontparton zajló Afrika Kupán, melynek döntőjét február 11-én vívják Abidjanban. (MTI)
Átigazolások
Ferencváros
Varga már Athénban
Varga Barnabás, az FTC válogatott csatára vasárnap késő este megérkezett Görögországba, az AEK Athén csapatához.
Ferencváros
Finisben a Varga-ügy
Varga Barnabás várhatóan már hétfőn átesik az orvosi vizsgálatokon és aláírja 3 és fél évre szóló szerződését az AEK Athénnál. Az átigazolási díj elérheti a 4,5 millió eurót. (voicenews.gr)
Honvéd
Válogatott támadó érkezett
A csakfoci.hu információi szerint Varga Kevin a Nyíregyházától a Merkantil Bank Ligát vezető Budapest Honvédhoz kerülhet - és került is.