Fradi: "Szégyen, juhászok győzték le a Fradit, Csercseszovot az első félidő után kirúghatták volna" - kemény kritika Oroszországból

Egy orosz futballszereplő elég keményen fogalmazott, amikor szóba került egy interjúban a Ferenváros BL-kiesése és Sztanyiszlav Csercseszov menesztése.
Csakfoci.hu 2023. július 23., vasárnap 18:02
Egy orosz futballszereplő elég keményen fogalmazott, amikor szóba került egy interjúban a Ferenváros BL-kiesése és Sztanyiszlav Csercseszov menesztése.
Szerző: Csakfoci.hu 2023. július 23., vasárnap 18:02
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Dmitry Selyuk orosz játékosügynök a Football24.ru-nak adott exkluzív interjújában nyilatkozott Sztanyiszlav Csercseszov menesztéséről. Mint ismeretes, a magyar bajnok azután menesztette az oszét-orosz szakvezetőt, hogy nem jutott túl a Bajnokok Ligája selejtezőjének 1. fordulóján, a feröeri KÍ Klaksvik ellen.

Slyuk elég nyersen fogalmazott, amikor szóba került a tréner "bukása".

A Feröer-szigeteken csak juhászok vannak, ők győzték le a Ferencvárost. A klub elnöke megdöbbent. Azt hiszem, ha lett volna rá lehetősége, már az első félidő után kirúgta volna Csercseszovot. A Ferencváros végül kiesett egy feröeri csapat ellen. Mit mond ez? Lehet, hogy a csapat "buktatta meg" Csercseszovot. De hogy lehet így veszíteni hazai pályán? Ez szégyen, hatalmas szégyen!

Ez arra utal, hogy vagy nem volt kölcsönös megértés az edző és a játékosok között, vagy az edző valahogy nem készítette fel őket megfelelően. Szerintem, ha Sztanyiszlavot nem is rúgták volna ki, neki magának kellett volna lemondania

- nyilatkozta a menedzser.

Olvastad már?
Fradi: Nem sokáig maradhat munka nélkül a távozó Csercseszov, világsztárok gyűjtőhelyén köthet ki - sajtóhír
Oroszországban azt írják, több szaúd-arábiai klub is érdeklődik Csercseszov iránt.
Elolvasom
Átigazolások
ETO
Tóth közel a törökökhöz
Török sajtóhírek szerint közel a megállapodás Tóth Rajmund Konyasporhoz igazolása ügyében, ám az ETO FC középpályásának klubváltása egy vitás pont miatt egyelőre nem zárult le.
Légiósok
Yaakobishvili a célegyenesben
A Barcelona magyar válogatott kapusa, Yaakobishvili Áron már nem vett részt a katalánok szombati edzésén, és a vasárnapi, bázeli felkészülési mérkőzésre sem utazott el a csapattal.
Ex-Fradi
Rövid karrier
A szerb sajtó szerint Mohammed Abu Fani két hónap után távozhat a Crvena zvezda csapatától, miközben Mohamed Ali Ben Romdhane a katari Al-Shamal SC-hez igazolt.
Tovább az összes átigazoláshoz