Fotó: fradi.hu
Ahogyan az várható vált, Pászka Lóránd és a Fradi útjai elváltak.
Hivatalossá vált, hogy távozik a klubtól a Ferencváros játékosa, Pászka Lóránd - írja a fradi.hu.
A kézdivásárhelyi születésű játékos 2019-ben Szegedről került előbb a kis Fradihoz, a Soroksárhoz, majd 2022 telén a Ferencvároshoz igazolt, miután Lipcsei Péter kezei alatt remek teljesítményt nyújtott az NB II-ben, amivel az NB I-es csapat szakmai stábját is meggyőzte.
A Fradi színeiben 68 mérkőzésen lépett pályára és három gólt szerzett. Összesen négyszer nyerte meg a bajnokságot a zöld-fehérekkel, illetve 2022-ben a Magyar Kupát is a magasba emelhette. Továbbá tagja volt a 2023-as és UEFA Európa Liga-nyolcaddöntős csapatnak is.
Az előzetes híreknek megfelelően az is eldőlt, hogy Pászka a román élvonalban szereplő Csíkszeredához igazolt.

Olvastad már?

Aggódnak a Honvéd-szurkolók a gólgyárosért - ekkor térhet vissza a közönségkedvenc támadó
A Csakfoci úgy tudja, egyre közelebb van Kántor Kevin visszatérése a Honvédnál.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások

Légiósok
Bajnernek új csapata van
Az Episzkopi után ismét Görögországban talált magának csapatot a korábbi utánpótlás-válogatott Bajner Bálint, akit hivatalosan is bejelentett a harmadosztályú Aias Salaminas.

Vasas
Jova távozik
Közös megegyezéssel szerződést bontott a Vasas rutinos kapusával, Jova Leventével.

Légiósok
Gulácsi Péter
Gulácsi Péter jövő nyáron lejáró kontraktusát meghosszabbíthatják az RB Leipzignél.