Fotó: facebook.com/fotoapalyaszelero
Kubatov Gábor FTC-elnök számolt be a B-közép tagjainak nagy lélekjelenlétéről, ami emberéletet mentett a Groupama Aréna lelátóján.
Bajban is lehet számítani a B-középre. A Paks elleni meccsen egy ember rosszul lett, a Fradi szurkolói pedig azonnal segítséget kértek a mentősöktől. Több száz torokból zúgott egyszerre a mentőt, mentőt kiáltás.
Ennek köszönhető, hogy nem lett nagyobb baj. Ez az igazi Fradi-család!
- írta Kubatov Gábor, az FTC elnöke a Facebook-oldalán.
Mint ismeretes, a Ferencváros 1-0-ra legyőzte a hétvégén elsőszámú üldözőjét, így nagy lépést tett az újabb bajnoki címe felé.
Olvastad már?
Romániában már most a Fradit tartják az egyik legkönnyebb BL-ellenfélnek: "Akkora szerencse kell, hogy őket kapjuk"
A Fradit és a Young Boysot elfogadná az FCSB ellenfeléül a korábbi román válogatott játékos.
Elolvasom
Átigazolások
DVSC
Erősítés várható
Bogdán Ádám sportigazgató elárulta, hogy egy játékos érkezése még várható a debrecenieknél a mostani átigazolási időszakban.
Loki
Kölcsönben a támadó
Június 30-ig kölcsönben a szerb első osztályú OFK Beograd együttesénél folytatja pályafutását a DVSC elefántcsontparti támadója, Yacouba Silue, a megállapodás vételi opciót is tartalmaz.
Szentlőrinc
Szilágyi Szabolcs
Szilágyi Szabolcsot Szentlőrincre adta kölcsön a Csíkszereda.