Fradi: Kubatov elárulta, hány évig írt alá Jansen - hivatalos

Nyikes Zoltán 2024. július 4., csütörtök 22:08
Szerző: Nyikes Zoltán 2024. július 4., csütörtök 22:08

– Olyan filozófiai magasságokba és futballelemzésekbe mentünk bele, egy olyan jól sikerült beszélgetés volt, hogy éreztem, ő most a megoldás. Remélem, ez hosszútávon is így lesz. Kettő plusz egyéves szerződést kötöttünk vele – mondta Kubatov Gábor Pascal Jansenről.

Az FTC elnöke az Indexnek adott hosszabb videóinterjújában arról is beszélt, mekkora esélyét látja a Gazprom-szerződésnek, miért nem nyilvánosak a focistafizetések, és hogy miért van Dibusz Dénes helye veszélyben a kezdőcsapatban.

Az interjú bővebb változata ide kattintva érhető el.

Átigazolások
Légiósok
Orbán mégis maradhat
Az RB Leipzig legérzelmesebb döntése nyáron következik: hogyan tovább Willi Orbánnal?
Légiósok
Magyar tini tart a Bundesligába
A korábban Pécsen, tavaly szeptembertől pedig Eszéken pallérozódó 16 éves támadót, Andruskó Adriánt a német Werder Bremen szerződtetheti. (Nemzeti Sport)
Kisvárda
Révész nem marad edző
Révész Attila elmondása szerint nem marad a Kisvárda élén vezetőedzőként. Spanyol, német és magyar edző is képben van a klubnál.
Tovább az összes átigazoláshoz