Fotó: fradi.hu

Fradi: Három topligás klub érdeklődik a kapóssá vált középpályás iránt - sajtóhír

Külföldön arról számoltak be, hogy három francia csapat, a Rennes, a Toulouse és a Saint-Étienne is érdeklődik a Ferencváros középpályása, Ben Romdhane iránt.
Póczik Dávid 2024. július 27., szombat 10:02
Fotó: fradi.hu
Külföldön arról számoltak be, hogy három francia csapat, a Rennes, a Toulouse és a Saint-Étienne is érdeklődik a Ferencváros középpályása, Ben Romdhane iránt.
Szerző: Póczik Dávid 2024. július 27., szombat 10:02
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A footmercato.net információja szerint francia élvonalbeli csapatok érdeklődnek a Ferencváros tunéziai középpályása, Mohamed Ali Ben Romdhane iránt. A portál beszámolója a Stade Rennes, a Toulouse és a Saint-Étienne közeledéséről írt a 39-szeres válogatott futballista kapcsán.

A lap hozzátette, hogy az említett kluboknak tárgyalniuk kell a Ferencvárossal, ha megszereznék Ben Romdhane játékjogát, ugyanis a játékos szerződése 2026 júniusáig érvényes az FTC-nél. Egy francia portál megerősítette a klubok érdeklődését, hozzátéve, hogy Ben Romdhane profilja kiválóan illeszkedne a Rennes-vezetőedző, Julien Stéphan elképzeléseibe.

A hír kapcsán az ulloi129.hu azt írta, hogy - ahogyan korábban jelezték is - valóban vannak érdeklődések külföldről Ben Romdhane iránt. Korábban például az egyiptomi Al-Ahly is képben volt.

Ben Romdhane a 2022-es világbajnokság után néhány hónappal igazolt a Fradihoz az Esperance együttesétől. A zöld-fehéreknél idáig 40 mérkőzésen két gól és nyolc gólpassz volt a mérlege.

Olvastad már?
Légiósok: Szoboszlai lett a Liverpool nyerőembere a Slot-éra első győztes meccsén - videó
Szoboszlai Dominik szerezte az Arne Slot-éra első liverpooli gólját, mellyel az angol csapat legyőzte a spanyol Real Betist.
Elolvasom
Átigazolások
DAC
Német edző jön
A Rapid Wien és a Nürnberg korábbi vezetőedzője, az RB Leipzig ex-pályaedzője, Robert Klauss lesz a DAC új trénere - értesült az NSO.
Djurgarden
Magyar szakember érkezik
A svéd élvonalbeli Djurgarden elemzőjeként folytatja Lőrincz Ábel, aki legutóbb a Monacónál dolgozott. A fiatal szakember emellett a finn válogatottnál is elhelyezkedett.
ETO
Vitális jövője
"Biztos vagyok benne, hogy még valami nagy fog következni az életemben, ez csak idő kérdése" - nyilatkozta lehetséges átigazolása kapcsán Vitális Milán.
Tovább az összes átigazoláshoz