Fotó: fradi.hu
Naby Keita biztosan marad a Fradiban december 31-ig, míg Gróf Dávid szerződését egy évvel hosszabbította meg a klub.
Fontos bejelentést tett a Ferencváros sportigazgatója, Hajnal Tamás a Fradi Zóna című vodcastben: Naby Keita marad a zöld-fehéreknél, legalább a kölcsönszerződés lejártáig, december végéig. Emellett a Fradinak opciós joga is van a középpályás végleges megvásárlására is – tette hozzá a sportvezető.
Hajnal arról is beszámolt, hogy a rutinos hálóőr, Gróf Dávid szerződését is meghosszabbították további egy évvel. A sportigazgató kiemelte, Gróf nagyon jó személyiség és csapatember, aláírására várhatóan szerdán kerül sor.
Olvastad már?
BL-selejtező: Örmény vagy montenegrói csapattal találkozik a Fradi
Ellenfelet kapott a magyar bajnok a Bajnokok Ligája-selejtező 2. fordulójára.
Elolvasom
Átigazolások
Mezőkövesd
Máté Péter az új edző
Igaznak bizonyultak a csakfoci.hu korábban közölt információi: Máté Péter vette át a Mezőkövesd Zsóry FC irányítását.
1+1 éves szerződést írt alá
Medgyes Zoltán
A Budapest Honvéd hivatalos oldalán jelentette be, hogy Medgyes Zoltán 1+1 éves szerződést kötött a klubbal.
Olasz kérője is volt
Szűcs Tamás
Szűcs Tamás elmondása szerint egy olasz élvonalbeli klub ajánlatát utasította vissza.