Fotó: fradi.hu

Fradi: Hajnal fontos részleteket árult el Keita és Gróf jövőjéről

Naby Keita biztosan marad a Fradiban december 31-ig, míg Gróf Dávid szerződését egy évvel hosszabbította meg a klub.
Póczik Dávid 2025. június 18., szerda 12:42
Fotó: fradi.hu
Naby Keita biztosan marad a Fradiban december 31-ig, míg Gróf Dávid szerződését egy évvel hosszabbította meg a klub.
Szerző: Póczik Dávid 2025. június 18., szerda 12:42

Fontos bejelentést tett a Ferencváros sportigazgatója, Hajnal Tamás a Fradi Zóna című vodcastben: Naby Keita marad a zöld-fehéreknél, legalább a kölcsönszerződés lejártáig, december végéig. Emellett a Fradinak opciós joga is van a középpályás végleges megvásárlására is – tette hozzá a sportvezető.

Hajnal arról is beszámolt, hogy a rutinos hálóőr, Gróf Dávid szerződését is meghosszabbították további egy évvel. A sportigazgató kiemelte, Gróf nagyon jó személyiség és csapatember, aláírására várhatóan szerdán kerül sor.

Már most pörögnek a csapatok az átigazolási piacon. Folyamatosan frissülő rovatunkban ezúttal is mindig mindent megtalálsz - csak kattints ide és böngészd a híreket egy nap többször is.

Olvastad már?
BL-selejtező: Örmény vagy montenegrói csapattal találkozik a Fradi
Ellenfelet kapott a magyar bajnok a Bajnokok Ligája-selejtező 2. fordulójára.
Elolvasom
Átigazolások
Fradi
Botka Endre jövője
A Csakfoci úgy tudja, nincs tárgyalás Botka Endre szerződésének meghosszabbításáról. Jó esély van rá, hogy a 31 éves válogatott védő már télen előszerződést köt valamelyik klubbal.
Fradi
Vargát török csapat hívhatja?
Varga Barnabás neve felvetődött egy kisebb, de a bajnokságban jól szereplő török együttesnél. Nyáron a Samsunsporral hozták a csatárt kapcsolatba. (Blikk)
Fradi
Tóth Alex lehetőségei
– Több Bundesliga-élcsapat nyári kívánságlistájának az élén szerepel – mondta Tóth Alexről az őt képviselő Papp Bence. Az FTC-játékost a Bayernnel, a Bayerrel, a Dortmunddal és a Leipziggel is szóba hozták.
Tovább az összes átigazoláshoz