Fotó: MTI/Koszticsák Szilárd
Davide Lanzafamét Patrick Ikenne-King váltotta a BLSZ I-es Pestszentimre vezetőedzői posztján.
Davide Lanzafame távozását követően egy újabb korábbi Honvéd-bajnok, Patrick Ikenne-King lett a BLSZ I. osztályban szereplő Pestszentimrei SK vezetőedzője - jelentette be a klub hivatalos közösségi oldala.
A közlemény megjegyzi, hogy a 31 éves szakembernek nem új már a PSK közege, hiszen az elmúlt hónapokban jelenlétével és élvonalbeli tapasztalatával végig segítette Lanzafamét és a csapatot.
A nigériai-magyar kettős állampolgárságú Ikenne-King a 2016/17-es idényben nyert bajnokságot a Honvéd játékosaként, majd a 2019/20-as szezonban a Magyar Kupát is elhódította a kispestiekkel, de megfordult az MTK Budapest és a Mezőkövesd Zsóry FC együtteseiben is.
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.