Fotó: paksifc.hu

Folytatódik Ádám Martin brutális pechszériája: Műteni kell, idén már nem léphet pályára - hivatalos

A magyar válogatott támadó érezte a Kisvárda ellen, hogy valami nincs rendben, sajnos igaza lett.
Nyikes Zoltán 2025. augusztus 15., péntek 12:06
Fotó: paksifc.hu
A magyar válogatott támadó érezte a Kisvárda ellen, hogy valami nincs rendben, sajnos igaza lett.
Szerző: Nyikes Zoltán 2025. augusztus 15., péntek 12:06

Július végén honlapunkon is beszámoltunk arról Ádám Martin kapcsán, hogy Paksi FC támadója túl van a fájdalmakon és végre újra a pályán láthatjuk majd. Ekkor még azt nyilatkozta, hogy szerencsére eddig elkerülték a komolyabb sérülések, sőt, a jelenlegi is már a múlté, készen áll az új szezonra.

Ádám a második fordulóban, a kisvárdai győzelem során, az 55. percben váltotta a duplázó Hahn Jánost. A mérkőzésen azonban a korábbi sérülésből fakadó fájdalom visszatért, így orvosi konzultációt követően kiderült: a műtét elkerülhetetlen – írja a Paks hivatalos oldala.

– Az elmúlt két hónapban, úgy gondolom, mindent megtettünk azért, hogy jobban legyek. A végére már nem is voltak panaszaim, de sajnos a Kisvárda elleni meccsen harmincöt perc játék után éreztem, valami továbbra sincs rendben a bal térdkalácsom alatt a patellával, az úgynevezett ugrótérdemmel.

Azonnal visszamentem az orvoshoz, aki közölte, hogy sajnos nincs más megoldás: meg kell műteni. Erre fog most sor kerülni. A felépülés várhatóan három–öt hónapot vesz igénybe, így nagy valószínűséggel az idei évben már nem lépek pályára, csak a tavaszi idényben

– fogalmazott a 28-szoros válogatott támadó, aki hozzátette, hogy ismét mindent meg fog tenni azért, hogy minél előbb újra a pályán legyen.

A klubhonlap hozzáteszi, a beavatkozás után a rehabilitáció várhatóan tehát pár hónapot vesz majd igénybe, a visszatérés pontos dátuma pedig a felépülés ütemétől függ.

Olvastad már?
Bognárnak a Fradi jutott eszébe arról, mi kellene a Paks főtáblájához: "Az, hogy Ötvös remek beadása utána Varga gólt fejeljen"
Borbély: "Mondja, amikor ránéz az itteni körülményekre, úgy gondolja, hogy ez a klub készen áll a nemzetközi futballra?"
Elolvasom
Átigazolások
Légiósok / Ferencváros
Lisztes Krisztián
Egy frankfurti lap szerint Lisztes Krisztián németországi jövője is tét lehet a Ferencvárosnál eltöltött kölcsönidőszaka alatt.
Légiósok
Gulácsi nagy riválisa távozhat
Ha hosszabbít Gulácsi Péterrel az RB Leipzig, belga kapusriválisa valószínűleg távozik a német csapattól a Sky szerint.
Ajka
Az edző után a klubvezetőt is leváltották
Bujtor Balázs lett az FC Ajka Kft. új ügyvezetője, aki Soós Imrét váltja a poszton.
Tovább az összes átigazoláshoz