Fotó: Mezőkövesd Zsóry

Felkészülés: Korábbi Loki-támadó okozta Dzsudzsákék vesztét a Mezőkövesd ellen

Szombaton a Debrecen 1-0-s vereséget szenvedett a Mezőkövesd elleni edzőmeccsen.
Póczik Dávid 2024. március 23., szombat 15:26
Fotó: Mezőkövesd Zsóry
Szombaton a Debrecen 1-0-s vereséget szenvedett a Mezőkövesd elleni edzőmeccsen.
Szerző: Póczik Dávid 2024. március 23., szombat 15:26

A válogatott szünetben felkészülési mérkőzésen lépett pályára a DVSC labdarúgócsapata szombaton 13 órától. A Loki a szintén élvonalbeli Mezőkövesddel csapott össze egy 2×35 perces találkozón - tájékoztatott a mérkőzésről a dvsc.hu.

Bőle Lukács közeli lövésével kezdődött a találkozó, majd a 18. percben ismét ő volt a főszereplő, de egy kavarodás után a kapufát találta el. A 24. percben a Loki is veszélyeztetett, de Manrique próbálkozását fogta Kovácsik. Az első félóra végén Szécsi beadása után Dzsudzsák 15 méterről a jobb kapufa mellé lőtt.

A második félidő elején Szécsi közeli lövését mentette szögletre a hazai kapus. Az 53. percben aztán megszerezte a vezetést a Mezőkövesd, Ugrai Roland egy szép egyéni akciót követően talált be. A hátralévő időben nem változott az eredmény, a Debrecen 1-0-s vereséget szenvedett a Mezőkövesd elleni edzőmeccsen.

Felkészülési mérkőzés

Mezőkövesd Zsóry FC-DVSC 1-0 (Ugrai 53.)

DVSC: Erdélyi – Tuboly, Lagator (E. Romanchuk, 58.), Romanchuk, Ferenczi (Hornyák, 58.) – Kocsis, Hamzat (Gyenti, 58.), Manrique, Dzsudzsák (Bódi, 36.), Szécsi – Bárány (Domingues, 36.)

Átigazolások
Loki
Csatár érkezett
Új csatárral bővült a DVSC kerete.
Fradi
Profi szerződések
Bucsák Mihály (középpályás, 16 éves), Czéh Barnabás (támadó, 16 éves) és Kovács Márk (középpályás, 19 éves) is alá írta első profi szerződését a klubbal.
Légiósok
Áttörés Szoboszlai ügyében?
Szoboszlai Dominik komolyabb fizetésemelésről tárgyal a Liverpoollal, és sajtóhírek szerint jelentős előrelépés történt az egyeztetésekben.
Tovább az összes átigazoláshoz