Fotó: honvedfc.hu
A Lokomotiva Zagreb után ismét horvát csapat ellen játszott felkészülési találkozót a Honvéd. Ezúttal a helyi élvonalban az 5. helyen álló NK Varazdin látogatott Kispestre, a mérkőzést pedig a vendégek nyerték 2-1-re.
A Honvéd-MFA Utánpótlásközpontban, a vártnál enyhébb téli időben megrendezett négyszer 30 perces csütörtöki találkozón a vezetést a Honvéd szerezte meg a szerb Nenad Lukic révén, de a horvátok fordítani tudtak és végül meg is nyerték a budapesti mérkőzést.
A 2-1-s végeredmény már az első 30 percben kialakult.
BŐVEBBEN HAMAROSAN!
Olvastad már?

Drasztikus változtatásokra készül a Honvéd új vezetője: "Nem lehet mellékes az eredmény, csak mi egy másik úton indulunk el" - interjú
A kockázatos sporteredmény-központú modell helyett inkább a játékosnevelésre és a tudás fejlesztésére helyezne nagyobb hangsúlyt Kun Gergely. A Honvéd új ügyvezetője csökkentené a Honvédnál a légiósok számát és a jövőben csak fiatal külföldieket igazolnának. Ezt megelőzően a banki szektorban és a gyógyszeriparban dolgozott, tulajdonosi kérésre már korábban is segítette a klubot pénzügyi területen, így tudja, mi az, amin változtatni kell. A sűrű edzőcserék után úgy látja, hogy Dean Klafuric személyében megtalálták az ideális szakembert, aki illik az új elképzelésekhez. Három évet adott magának, hogy végrehajtsa mindazokat az átalakításokat, amelyek szükségesek ahhoz, hogy a Honvéd újra hazai topcsapat legyen. Interjú.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások

Légiósok
Mocsi Attila
A Rizespornál játszó Mocsi Attila ügynöke elmondta, a válogatott keretbe visszakerülő védő nincs rossz helyen a török csapatnál, de két idény után eljött az ideje, hogy a 25 éves játékos klubot váltson.

Kazincbarcika
Távozik a sportigazgató
Szerződése lejártát követően, hat év után távozik a Kazincbarcikától Koszta Péter, a klub sportigazgatója.

Nyíregyháza
Magyar Kupa-győztes játékos érkezett
Hivatalos honlapján jelentette be az NB I-ben szereplő Nyíregyháza, hogy szerződtette Bojan Sankovicot. A 31 éves középpályás két évre szóló szerződést írt alá a Szparinál.