Fotó: ujpestfc.hu

Felkészülés: Az Újpest meccsén még az ellenfél kapusa is ütött egy gólt - videó

Nebojsa Vignjevic csapata remek első félidő után végül 3-1-es győzelmet aratott.
Budai László 2024. január 16., kedd 15:38
Szerző: Budai László 2024. január 16., kedd 15:38

Már az első félidőben háromgólos előnyt alakított ki az Újpest az ukrán élvonalbeli Csernomorec Odessza elleni felkészülési mérkőzésen. Az első gólt Ambrose szerezte, aki egy nagy védelmi hiba - egyben Mörschel labdaszerzése - után talált az ellenfél kapujába a találkozó 8. percében (1-0).

A következő találat a mérkőzés 30. percében született: ekkor Ganea jobb oldali szögletét bólintotta Antzoulas tökéletesen a jobb alsóba (2-0).

Pár percre rá gyönyörű támadást vezetett az Újpest, amelynek a végén Mack lőtt 16 méterről, ám úgy tűnt, hogy a kapus ki tudja ütni a kísérletet, a labda azonban végül nem a kapu fölé ment, hanem a hálóba pattant (3-0).

Az Odessza a második játékrészben egy átlövéssel szépíteni tudott, így Nebojsa Vignjevic együttese végül 3-1-re győzött.

Az Újpest legközelebb pénteken lép pályára a macedón élvonalbeli Gostivar ellen.

Felkészülési mérkőzés

Újpest-Csernomorec Odessza 3-1 (Ambrose 8., Antzoulas 30., Mack 36.)

Újpest, I. félidő: Molnár - Simon, Antzoulas, Hall, Tamás - Mack, Jevtoski, Mörschel - Csoboth, Ambrose, Ganea.

Újpest, II. félidő: Molnár - Simon, Fehér, Hall, Geiger - Radosevic, Jevtoski, Varga - Csoboth, Ambrose, Ganea.

Fradi: EL-csoportkörös bajnokcsapathoz kerülhet a magyar válogatott futballista
A Csakfoci információi szerint Baráth Péter a lengyel bajnoki címvédőnél bizonyíthat tavasszal.