Fotó: honvedfc.hu

Felkészülés: A Honvéd 6-0-val kiütötte a BVSC-t a főpróbán

Az NB II-es bajnoki rajtot megelőző utolsó felkészülési mérkőzésén a Honvéd 6-0-ra legyőzte a BVSC-t.
Csakfoci.hu 2024. január 28., vasárnap 13:43
Szerző: Csakfoci.hu 2024. január 28., vasárnap 13:43

Félóráig gyűrték egymást a csapatok, aztán beindult a Honvéd-henger: Bobál duplájával a szünetig már 2-0-ra vezettek a kispestiek. A második félidőben Csertői Aurél csapata hét perc alatt berámolt még hármat és végül kiütéssel nyert.

A Honvéd február 3-án az első tavaszi fordulóban a Kozármsileny vendége lesz. A kispestiek jelenleg a 11. helyen állnak másodosztályban, míg a BVSC a 14. A zuglóiak az ETO-t fogadják február 4-én.

Felkészülési mérkőzés

Honvéd - BVSC 6-0 (Bobál G. 33., 45., Adorján 53., Krajcsovics 56., Kerezsi 60., Bocskay 81.)

Honvéd: Tujvel (Gyetván, 58.) – Eördögh (Kovács N., 61.), Pekár (Kocsis G., 72.), Szabó A. (Kálnoki-Kis, 61.), Benczenleitner (Kulbachuk, 72.) – Lőrinczy (Keresztes, 61.), Adorján (Nyitrai, 61.), Holman (Lőrinczy, 80.) – Kerezsi (Bocskay, 72.), Bobál G. (Simon B., 72.), Krajcsovics (Haragos, 61.)

BVSC: Csenterics – Poór, Vincius, Hesz – Király Á., Hidi, Tóth K. (Szilágyi M., 67.), Mitrovic (Nwachukwu, a szünetben), Tóth M. – Bacsa, Mucsányi

A teljes meccset itt lehet megnézni:

Varga Barnabás
Paunoch Péter elmondta, jelenleg arra lát nagyobb esélyt, hogy Varga Barnabás marad a Fradiban.
Stefan Drazic
Ügynöke megerősítette, hogy Drazic a ZTE-től és az Újpesttől is kapott ajánlatot, de van egy harmadik magyar érdeklődő is, sőt külföldről már négy ajánlat is befutott. A támadó még nem döntött a folytatásról. (nso.hu)