Felkészülés: A Fradi után az NB II-es csapat is legyőzte Kuttorékat

A Budafok 3-2-re verte a Mezőkövesdet a két csapat szerdai edzőmérkőzésén.
Budai László 2024. január 17., szerda 14:07
Szerző: Budai László 2024. január 17., szerda 14:07

A Ferencvárostól egy 70 perces edzőmérkőzésen elszenvedett 1-0-s vereség után a Mezőkövesd második felkészülési találkozóját is lejátszotta, ezúttal az NB II 10. helyén álló Budafok ellen.

A 7. percben Szilágyi góljával az élvonalbeli csapat szerzett vezetést, de a budafokiak a 32. percben Nándori találatával egyenlítettek. Sőt, a 42. percben Zsóri tizenegyesből elért góljával már a vendégeknél volt az előny.

A második félidőben az NB II-es együttes újabb büntetőhöz jutott, amelyet ezúttal Elek értékesített. A végeredményt Molnár szépítő találata állította be - a Budafok így 3-2-re győzött a Kövesd ellen.

Felkészülési mérkőzés

Mezőkövesd-Budafok 2-3 (Szilágyi 7., Molnár 73., ill. Nándori 32., Zsóri 42. - 11-esből, Elek 67. - 11-esből)

NB I-es felkészülés: Spanyol csapat ellen ikszelt a Diósgyőr
A Diósgyőr felkészülési mérkőzésen 1-1-re végzett a spanyol CD Estepona csapatával.
Nikola Serafimov
Nikola Serafimov új szerződést kötött a Fehérvárral, így az északmacedón válogatott védő minden bizonnyal marad a nyár után is a Vidinél. (Nemzeti Sport)
Lucas
A Fehérvár elleni mérkőzés az utolsó előtti hazai meccse lehetett a Kisvárda 34 éves csapatkapitányának, Lucasnak, aki összesen kilenc év után távozhat az idény végén csapatától. (Nemzeti Sport)
Angliában még mindig azt hiszik, aláírt fehérvári szerződése ellenére megtarthatják a Vidihez tartó George Dobsont.