Fotó: budafokimte.hu

Felkészülés: A Fradi után az NB II-es csapat is legyőzte Kuttorékat

A Budafok 3-2-re verte a Mezőkövesdet a két csapat szerdai edzőmérkőzésén.
Budai László 2024. január 17., szerda 14:07
Fotó: budafokimte.hu
A Budafok 3-2-re verte a Mezőkövesdet a két csapat szerdai edzőmérkőzésén.
Szerző: Budai László 2024. január 17., szerda 14:07
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Ferencvárostól egy 70 perces edzőmérkőzésen elszenvedett 1-0-s vereség után a Mezőkövesd második felkészülési találkozóját is lejátszotta, ezúttal az NB II 10. helyén álló Budafok ellen.

A 7. percben Szilágyi góljával az élvonalbeli csapat szerzett vezetést, de a budafokiak a 32. percben Nándori találatával egyenlítettek. Sőt, a 42. percben Zsóri tizenegyesből elért góljával már a vendégeknél volt az előny.

A második félidőben az NB II-es együttes újabb büntetőhöz jutott, amelyet ezúttal Elek értékesített. A végeredményt Molnár szépítő találata állította be - a Budafok így 3-2-re győzött a Kövesd ellen.

Felkészülési mérkőzés

Mezőkövesd-Budafok 2-3 (Szilágyi 7., Molnár 73., ill. Nándori 32., Zsóri 42. - 11-esből, Elek 67. - 11-esből)

Olvastad már?
NB I-es felkészülés: Spanyol csapat ellen ikszelt a Diósgyőr
A Diósgyőr felkészülési mérkőzésen 1-1-re végzett a spanyol CD Estepona csapatával.
Elolvasom
Átigazolások
Olaszország
Costantinót kinevezték
Marco Rossi korábbi segítője, Giovanni Costantino (legutóbb Bishkek City) lett az U16-os olasz válogatott új szövetségi edzője.
Honvéd
Marad a fiatal
Három évvel meghosszabbította a szerződését a klub 17 éves támadója, Kovács Erik.
Zalaegerszegen folytatja
Tiago Peñalba
Tiago Peñalba magyarországi átigazolása után mintegy 500 millió argentin pesót kaphat korábbi klubja.
Tovább az összes átigazoláshoz