Felavatták Puskás szobrát Melbourne-ben - fotó

Puskás Ferenc-szobrot avattak Melbourne-ben az Olimpiai Parkban szombaton.
Mokány Lajos 2017. február 4., szombat 13:15
Puskás Ferenc-szobrot avattak Melbourne-ben az Olimpiai Parkban szombaton.
Szerző: Mokány Lajos 2017. február 4., szombat 13:15

 

A beszámoló szerint az alkotást Les Murray, az SBS magyar kommentátorlegendája, Robert Belteky, a szoborállítást kezdeményező üzletember, Bruce Atkinson, Victoria állam parlamenti felsőházának és az ausztrál szenátusnak az elnöke, valamint Németh Zsolt, a magyar országgyűlés külügyi bizottságának elnöke leplezte le.
Az ünnepségen több mint kétszáz érdeklődő vett részt, közöttük Puskás több volt játékosa. (MTI)

Átigazolások
FTC
Keita előtt két út áll
A zöld-fehérek eddig nem éltek az opció lehívásával, de tárgyalnak arról, hogy kedvezőbb feltételekkel szerezzék meg Naby Keitát, akiért előnyös kínai ajánlat futott be a Werderhez.
Kecskemét
Régi motoros távozott
Rjaskó Mihály 2021 nyarán lett a KTE játékosa, tagja volt az NB II-es és NB I-es ezüstérmes csapatnak is, ám az őszi szezonban csak egy kupameccsen játszott, így most közös megegyezéssel távozik.
Haladás
Volt NB I-es érkezhet
Próbajátékon vesz részt a klubnál Máté Zsolt: a belső védő korábban az NB I-ben is pályára lépett az Újpest színeiben, az őszt pedig az Újpest II.-nél töltötte.
Tovább az összes átigazoláshoz