Puskás Ferenc-szobrot avattak Melbourne-ben az Olimpiai Parkban szombaton.
A beszámoló szerint az alkotást Les Murray, az SBS magyar kommentátorlegendája, Robert Belteky, a szoborállítást kezdeményező üzletember, Bruce Atkinson, Victoria állam parlamenti felsőházának és az ausztrál szenátusnak az elnöke, valamint Németh Zsolt, a magyar országgyűlés külügyi bizottságának elnöke leplezte le.
Az ünnepségen több mint kétszáz érdeklődő vett részt, közöttük Puskás több volt játékosa. (MTI)

Átigazolások
ETO / DVSC / Szentlőrinc
Afrikai tehetségek érkezhetnek
Három guineai tehetség Magyarországra szerződik: Seydouba Bangoura az ETO-hoz igazol, N'Fanly Camara a DVSC-nél folytatja, Alseny Camara pedig a Szentlőrinc játékosa lesz. (Cherif Sow)
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
DVSC
2 kapus érkezett
A DVSC szerződtette Tuska Bálintot és Póser Dánielt.