Felavatták Puskás szobrát Melbourne-ben - fotó

Puskás Ferenc-szobrot avattak Melbourne-ben az Olimpiai Parkban szombaton.
Mokány Lajos 2017. február 4., szombat 13:15
Puskás Ferenc-szobrot avattak Melbourne-ben az Olimpiai Parkban szombaton.
Szerző: Mokány Lajos 2017. február 4., szombat 13:15
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

 

A beszámoló szerint az alkotást Les Murray, az SBS magyar kommentátorlegendája, Robert Belteky, a szoborállítást kezdeményező üzletember, Bruce Atkinson, Victoria állam parlamenti felsőházának és az ausztrál szenátusnak az elnöke, valamint Németh Zsolt, a magyar országgyűlés külügyi bizottságának elnöke leplezte le.
Az ünnepségen több mint kétszáz érdeklődő vett részt, közöttük Puskás több volt játékosa. (MTI)

Átigazolások
ETO
Új sportigazgató
A belga Sander van Praet lett az ETO FC új sportigazgatója.
Lendván folytatja
Gonzalo Escudero
A ZTE hivatalos oldalán jelentette be, hogy távozott a második csapat vezetőedzői posztjáról Gonzalo Escudero.
Visszatérhet Felvidékre
Geri Gergely
Szlovák sajtóértesülések szerint Geri Gergely a Spartak Trnava szakmai stábjához csatlakozhat.
Tovább az összes átigazoláshoz