Fotó: gyirmotfc.hu
Ugrai Roland nagyszerűen vette észre, hogy ott lőni kell - ugyanabban a percben, amikor egyszer már betalált!
Ugrai Roland, az NB II-es Gyirmót korábbi válogatott támadója egészen elképesztő módon egy perc alatt talált be kétszer is a Kozármisleny kapujába.
Előbb egy 11-esből szerzett vezetést csapatának, majd az ellenfél középkezdése után egy rossz felívelést és Oroszi kapus hasonló helyezkedését kihasználva ívelt a félpályáról a vendégek kapujába. Parádés helyzetfelismerés és kivitelezés volt!
Olvastad már?

NB II: Most a Vasas áll közelebb az NB I-hez, menekül a Békéscsaba - eredmények
A Vasas szegedi sikerével átvette a második feljutó helyet, de a Kazincbarcika hétfőn visszaelőzheti az angyalföldieket. A Békéscsaba nagyon fontos győzelmet aratott, a Szentlórinc pedig elgázolta a sereghajtót.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások

Kisvárda
Storck távolodóban
A korábbi szövetségi kapitány alighanem távolabb került a magyarországi visszatéréstől.

Hertha
Dárdai riválisnál folytathatja
A Kicker úgy tudja, hogy Dárdai Palkó szeretne váltani nyáron, és a Hertha el is engedné őt. A Karlsruhe szívesen látná soraiban a magyart.

KTE
Gera maradhat az edző
"Úgy néz ki, velem veselkedik neki a csapat a következő idénynek" - idézte a KTE edzőjét, Gera Zoltánt az NSO.