Romániából és Szlovákiából is igazolna az NB II-es klub, amelynek egyik fiatal tehetsége Paksra távozik.
Köteles László, az ETO sportigazgatója a Kisalföldnek elmondta: Kovács Krisztián nyártól Pakson folytatja a pályafutását. Más távozók is lesznek a keretből, az ő nevüket később hozzák majd nyilvánosságra.
Az érkezési oldalon előrehaladott tárgyalásokat folytatnak a román Botosani kapusával, Pap Eduárddal, a kolozsvári Universitatea középpályásával, Ioan Filippel és a nagyszombati Spartak cseh szélsőjével, Erik Daniellel. Valamennyien első ligás, rutinos játékosok és nagy reményeket fűznek a leigazolásukhoz. Rajtuk kívül még más posztokra is érkezhetnek futballisták, több fronton is tartanak a megbeszélések.
Átigazolások
Videoton
Új kapus érkezett
A Videoton bejelentette, hogy Hársfalvi András visszatért a klubhoz. A 29 éves hálóőr korábban egy mérkőzésen játszott a klubban, legutóbb a Budafokot erősítette.
ETO/AEK
A Vitális-transzfer
Várhatóan négy évre ír majd alá az AEK Athénnal Vitális Milán, akiért 2,5 millió eurót fizetnek a görögök. Az AEK szóban már megegyezett az ETO-val. Hamarosan jöhet a bejelentés. (sport24.gr)
Újpest
Markgráf távozott
A dán élvonalbeli Köbenhavn bejelentette az Újpest 21 éves játékosának, Markgráf Ákosnak az érkezését.