Fotó: Youtube

Előkerült a felvétel a brutális kettős lábtörésről - videó csak erős idegzetűeknek

Felkavaró jelenetsorok a magyar bajnokiról.
Nyikes Zoltán 2024. november 12., kedd 13:00
Fotó: Youtube
Felkavaró jelenetsorok a magyar bajnokiról.
Szerző: Nyikes Zoltán 2024. november 12., kedd 13:00

A hétfői nap során foglalkoztunk a Sényő – Nyíregyháza II. NB III-as mérkőzésen történt súlyos sérüléssel, amikor is a 62. percben a hazaiak játékosa, Orosz Máté brutálisan bele szállt a Szpari egyik legnagyobb tehetségébe, Savanya Ferencbe, aki kettős lábtörést szenvedett.

A Csakfocinak előbb a Nyíregyháza második csapatának vezetőedzője, Török László idézte fel a szörnyű pillanatokat, majd maga a játékos mesélte el honlapunknak, hogy mit élt át a pályán, az öltözőben, végül pedig a kórházban.

A mérkőzés teljes felvétele nemrégiben felkerült az egyik legnépszerűbb videómegosztóra, úgyhogy ezúttal megmutatjuk, mi is történt egészen pontosan a vasárnapi bajnokin.

A videó megtekintése csak erős idegzetűeknek ajánlott!


https://www.csakfoci.hu/magyar-foci/mar-targyalnak-a-vidi-fiatal-magyarjanak-angliaba-igazolasarol-fabrizio-romano-szamolt-be-rola

Átigazolások
Légiósok
Ennyiért veszik meg Redzicet
A Red Bull Salzburg végleg megszerezte Redzic Damir játékjogát a dunaszerdahelyi DAC-tól – tudta meg a Sky Austria.
Újpest
A Maier-üzlet részletei
A Kicker árult el néhány részletet Arne Maier Újpestre igazolásáról és augsburgi távozásáról.
Légiósok
Redzic Salzburgba tart
Eldőlni látszik Redzic Damir jövője, a DAC magyar válogatott támadója az osztrák Red Bull Salzburgba tart, a jövő hét elején hivatalossá is válhat a klubváltása. (Nemzeti Sport)
Tovább az összes átigazoláshoz