Fotó: facebook.com/gyirmotfcgyor

Élete egyik legnagyobb gólját lőtte az NB II-es játékos, egy pontot ért - videó

Kovács Milán nagyon eltalálta, egy pontot ért a távoli gólja.
Nyikes Zoltán 2023. december 5., kedd 14:31
Fotó: facebook.com/gyirmotfcgyor
Kovács Milán nagyon eltalálta, egy pontot ért a távoli gólja.
Szerző: Nyikes Zoltán 2023. december 5., kedd 14:31

Parádés góllal mentett meg egy pontot a Gyirmót FC Győr a Szombathelyi Haladás otthonában vasárnap este, az NB II 17. fordulójában. A 73. percben még a hazaiak szerezték meg a vezetést, a 89. percben azonban sikerült egyenlítenie a Gyirmótnak, miután egy lecsorgó labdát 25 méterről bebombázott a bal felsőbe Kovács Milán.

A korábbi utánpótlás-válogatott középpályásnak ez volt a szezonbeli második találata.

Íme, a remek gól 1:54-től

Átigazolások
Légiósok
Lőw Zsolt
Új vezetőedzőt keres a Bundesliga utolsó helyén szerénykedő Mainz - egy listán pedig Jürgen Klopp társaságában felbukkan Lőw Zsolt neve is.
Ferencváros
Kenan Kodro
Kenan Kodro jövője továbbra is nyitott, de egyre valószínűbb, hogy a bosnyák csatár a szezon után is a Real Zaragozánál maradhat.
Légiósok
Szivicset menesztették
Hivatalos Facebook-oldalán jelentette be a szerb élvonalban szereplő Radnicki Nis, hogy menesztette a csapathoz nyáron kinevezett Szivics Tomiszlávot, a klubelnök pedig kemény kritikát fogalmazott meg.
Tovább az összes átigazoláshoz