Szerződést hosszabbított a Ferencváros a 17 éves Lisztes Krisztiánnal.
Ifjabb Lisztes Krisztián fiatal kora ellenére már négy mérkőzésen is pályára lépett az első csapatban, az NB I-ben az előző bajnoki szezon utolsó, Gyirmóton rendezett találkozóján debütált és ezzel tagja lett a klub 33. bajnoki címét megszerző csapatnak. Alig pár hónappal később pedig a nemzetközi kupaporondon is átesett a tűzkeresztségen, az ír bajnok Shamrock Rovers elleni idegenbeli Európa Liga-rájátszás párharc második mérkőzésén - írja a fradi.hu.
A 17 éves fiatal tehetség a további fejlődés érdekében a jelenlegi szezont az NB II-ben szereplő partnercsapatnál, a Soroksárban tölti, ahol eddig 16 meccsen három-három gól és gólpassz a mérlege. Lisztes Krisztián szerződéshosszabbítása után rögtön interjút is adott a FradiMédiának.
Átigazolások
Légiósok
Gera Dániel helyzete
A Persepolis játékosa, Gera Dániel elhagyta Iránt, de helyzete csak az országban hirdetett 40 napos gyász után tisztázódhat. A bajnokság a háború miatt szünetel. (Mandiner)
DVSC
Bárányra felfigyelhettek
A Csakfoci úgy tudja, az MLS-ből érdeklődhetnek a DVSC legeredményesebb csatára, Bárány Donát iránt.
Ferencváros
Hajnal az igazolásokról és Cisséről
Tárgyalnak Ibrahim Cissé lejáró szerződése meghosszabbításáról. Vitális Milán, Miljan Krpic (ETO), illetve Lukács Dániel (Puskás) eladásától elzárkóztak a klubjaik - mondta Hajnal Tamás. (Nemzeti Sport)