Fotó: fradi.hu

Eldőlt: Két egymást követő NB I-es fordulóban is biztosan lesz telt házas meccs!

A Fradi előbb Diósgyőrben, majd az Újpest ellen hazai pályán is a maximális nézőszám előtt lép pályára az NB I-ben.
Budai László 2023. október 19., csütörtök 12:22
Fotó: fradi.hu
A Fradi előbb Diósgyőrben, majd az Újpest ellen hazai pályán is a maximális nézőszám előtt lép pályára az NB I-ben.
Szerző: Budai László 2023. október 19., csütörtök 12:22

Előbb a lila-fehérek jelentették be, hogy minden vendégjegyet értékesítettek az október 29-ei, Ferencváros-Újpest bajnoki derbire, majd Kubatov Gábor, az FTC elnöke tette közzé hivatalos Facebook-oldalán, hogy teljes telt ház lesz a Groupama Arénában, azaz a hazai belépők is mind elfogytak.

A Fradira addig még két tétmérkőzés is vár: most vasárnap a Diósgyőr otthonába látogat, ahol egyébként szintén telt ház előtt léphet pályára, így biztos, hogy a zöld-fehérek zsinórban két találkozót játszanak a maximális nézőszám előtt az NB I-ben; majd jövő csütörtökön a belga Genk otthonában vendégszerepel az EKL-csoportkörben. Az újpestiek most szombaton a Kecskemétet fogadják az élvonalban.

Átigazolások
FTC
Kiszemelt
A Markaj News értesülései szerint az FTC érdeklődést mutat a 19 éves Tufail Shinwari iránt. A háromszoros pakisztáni válogatott támadó középpályás jelenleg a Karachi United futballistája.
Légiósok
Yaakobishvili Antal
Elképzelhető, hogy Yaakobishvili Antal a következő szezonban is a Tenerifénél marad, ugyanakkor az sem kizárt, hogy a Girona visszarendeli, és értékesíti őt a spanyol első- vagy másodosztályba. (NSO)
DVSC/MLSZ
Kemenes Szabolcs érkezik
A Csakfoci értesülései szerint Kemenes Szabolcs távozik az U19-es válogatott éléről és Debrecenben lesz utánpótlás-sportigazgató.
Tovább az összes átigazoláshoz